| FataTPUpunctRo a întrebat:

Nu mai pot! Ajutor! (va rog aveti rabdare sa cititi)A inceput pe sfarsitul scolii... Un baiat a venit in timpu` orelor la profa de mate. de atunci l`am placut.
Dupa aceea am stat sa il caut toata scoala, intr-un sfarsit l`am gasit.happy Se "juca " cu niste colegi. Eu eram pe holul scolii si el in tocu` usii. Atunci ni s`au intalnit privirile.Nu stiu cat a durat dar mie mi s`a parut o eternitate. El imi zambea ft frumoslove struck si nu isi lua privirea de la mine, la fel si eu. Colegii aceia il impingeau dar el tot se uita la mine! Imi batea inima extraordinar de tare. Dupaia din nou l`am cautat toata scoala... spre nefericirea mea am aflat ca era a 8a si va pleca la liceu.Am simtit ca mor. Problema e : Colegul meu a vorbit cu colega sa sa vorbeasca cu el si sa fim un cuplu. dar el cand a vazut ca despre mine era vorba a zis ceva de genu"Aaa astaa era faa?"Fata aia a tot incercat pana la un moment dat cand a reusit sa il aduca la mine el fara sa stie unde il duce si a zis "lasa`maa faa in pwlaa mea" acum nu stiu daca i-a zis ei ca nu il lasa in pace sau mie sau la amnd2. Mi s`a rupt inima cand am auzit.Nu conta ora cu cine eram. eu incepeam sa plang extrem de multhappy. Asa s`a terminat povestea mea oh go on.Intr`o perioada intrasem in depresie. Aveam nevoie sa il revad. Orice imi aduce aminte de el.Au trecut 4 luni de cand nu l`am vazut totusi eu il iubesc ca de placut nu il plachappyVa rogg spune`ti`mi ce sa fac! In unele clipe imi vine sa ma omor! Am nevoiee de el! Va roggangry Cee sa fac?cryingNumai gasesc solutii. Va rog sa nu zice`ti ceva gen: intreaba pe cineva din scoala, colegii care sa stie de el.pentru ca i-am intrebat deja si nu am reusit nimic, nici id, nici facebook, Nimic de al lui! Nu gasesc solutii! Ajutor! Solutii va rogg!oh go on

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lool,dragoste la prima vederelove struck
Dar totusi eu nu pot sa inteleg cum poti sa iubesti pe cineva doar dintr-atat.thinking Tu te-ai''indragostit''de o iluzie,nu de o persoana,pentru ca habar n-ai cum e el de fapt,nu sti nimic despre el,nici ce-i place,nici ce nu-i place.Iar in mod normal,baiatul trebuie sa caute fata,nu invers si L daca era interesat de tine, de muult de cauta, iti cerea nr etc etc.Nu merita sa suferi si sa plangi pentru cineva cu care nu ai nicio amintire si pe care nu-l cunosti cu adevarat.Parerea mea e ca, ceea ce simti u nu e iubire...

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cum sa-ti placa un baiat care vorbeste asa? Ai o problema serioasa... consulta un specialist.

| FataTPUpunctRo explică (pentru Азбука):

DA știuhappy am o problema serioasa, aceea este ca ÎL IUBESC! Alta data când mai dai răspunsuri la întrebări de genu`. Poate înveți și tu sa vorbești mai frumos si civilizathappy

| Азбука a răspuns (pentru FataTPUpunctRo):

Sa-ncerc sa-l imit pe iubitul tau? laughing

| FataTPUpunctRo explică (pentru Азбука):

DoamneangryFetitaa,(Baietee) ce esti tu.Nu e iubitul meu! angry Sau trebuie sa iti dau explicatii in particular?rolling on the floor

| Bratzz a răspuns:

sad Imi pare rau pentru tine. Sincer ai o poveste foarte complicata, insa frumoasa. Eu zic sa mai astepti putin. Cand se iveste un eveniment (o petrecere, ziua cuiva, etc...)si stii ca s-ar putea sa-si faca aparitia, nu ezita sa mergi si tu. Incearca sa mai vorbesti cu colega ta si sa isiti mai multi intr-o zi afara, inclusiv el. Altceva nu stiu ce sa-ti zic happy. Sper ca vei mai primi raspunsuri :* bafta iubita :*

| MirunaDakat a răspuns:

Lasa.l dracu! Iti faci prea mult rau din cauza lui.Si pe el il doare la basca.Crede.ma.Dupa ce ti.a zis ar fi trebuit sa te razbuni.Pt ca de ex eu nu i.as permite unui baiat sa-mi zica ce ti.a zis tie.NU o sa iesi la liman cu baiatu asta! e un nesimtit.Nu te mai gandi la el.Mergi inainte mai ai mult de trait si nu lasa un dobitoc sa te distrugawinking. Sunt foarte multi baieti pe lume.:d
Bafta:*:*!

| crruu a răspuns:

Buna. Imi pare rau de tine... dar eu cred a devenit o obsesie pentru tine, daca ai spus ca l'ai vazut doar putin.Dar ai putea sa vorbesti cuu colega ta si sa-ti planifici o iesire cu el si sa'l faci sa te vada altfel. Noroc!happy