| angelinthedark a întrebat:

Nu mai pot ce trista sunt si in stressad, am facut dragoste cu prietenul meu de 2 ori, am fost virgina, eram pe stop cand am facut-o in plus a zis c anul s-a terminat in mine dar el tot zice ca daca as ramane gravida...tot asta zice, el sustine ca sigur nu s-a terminat, oare stie ca s-a terminat si de asta tot bate apropu voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| roxpau a răspuns:

Nu cred ca ai putea ramane daca esti pe ciclu, te sfatuiesc totusi cam la 21 de zile de la actul sexual sa iti faci un test de sarcina, si pe viitor foloseste o metoda mai sigura de protectie nu va mai bazati pe prieteni vostri... daca nu sti ce metoda sa folosesti adreseazate unui cabinet de plaing ei te vor sfatui care este ce-a mai sigura metota

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate doar stie ca metoda asta are o siguranta mica (de cam 80%). Asadar, el e constient ca sansele de sarcina sunt semnificative. Nu inteleg de ce esti tu stresata, cand ai luat decizia de a face sex neprotejat, te asteptai sa existe o puternica sansa de sarcina, nu?

| marsy a răspuns:

El zice asa doar ca sa te linisteacasa in privinta sarcinii! Nu risca! Opartida de dragoste= un copil! E naspa nu! Cel mai sigur este sa folositi prezervativul! Atentie pe viitor si cred ca totul va fi binee! O sa faci un test de sarcina pn sigurantawinking

| paramore a răspuns:

Dk erai pe stop d fiecare data cand ati facut sunt sanse minime, dar dk el tot repeta asta inseamna ca nu e prea sigur

| llllllllllll a răspuns:

Pai, poate a ejaculat in tinewinking Tu din moment ce ai acceptat sa "o faceti" trebuia sa stii si riscurile unui act sexual NEPROTEJAT. Acum, nu stiu ce sa zic, ar trebui sa-ti spuna daca intr-adevar "a terminat in tine" deoarece se poate ajunge la o sarcina, ceea ce nu cred ca iti doresti nici tu si nici el. Asta cu siguranta. happy Cel mai bine ar fi, sa-ti faci un test de sarcina la 14 zile de la actul sexual.

Multa bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| TheMihutz a răspuns:

Ba tu cred ca esti bolnava de bubui...ai pus 2 intrebari absolut identice, NU inteleg de cum te suporti!?

| nicolll a răspuns:

Chiar daca a terminat afara riscul tot poate fi deoarece lichidul de dinainte contine spermatozoizi

| tiby93 a răspuns:

Poi : 1. Cati ani are prietenul tau?
2. A avut prezervativ pus?
3. Daca erai pe stop nu prea are ce sa se intample.
4. Daca zice ca nu si-a dat drumu, at nu ai de ce sa iti faci probleme.