| DarkGirl a întrebat:

Nu mai pot dormi noaptea sad, el avea lichid preejaculator pe mana si mi-a bagat degetu in vagin, unele persoane zic ca au ramas insarcinate astfel, oare chiar e posibil? nu aveuse o ejaculare recenta si urinase inainte, sunt ingrijoara de mor

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu trebuia sa ii permiti lucrul asta daca nu era spalat pe maini! Poti face si vreo infectie, asta vrei? Si da, sunt sanse de 30% de sarcina. Fa-ti un test, si daca ai scapat, data viitoare nu ii mai da voie!

pa, pa.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce l-ai lăsat? Este suficient o picătură și poți rămâne însărcinată dacă te aflai în ovulație, ca să nu mai zic te poți contamina și cu o infecție.
Astfel de jocuri nu o dată au avut un final nefericit.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu vreau sa contrazic parerea altora, dar ce spune andru e total gresit!
Citeste: Lichidul pre ejaculator poate contine spermatozoiizi si in aceasta situatie poate sa apara sarcina, este foarte important cate zile au trecut de la ultimul ciclu, daca are ciclu regulat, cand trebuie sa vina. Oricum sansele sunt destul de mici pentru sarcina, dar aceasta metoda nu este sigura de cat� in proportie de 70%, adica sunt sanse 30% de sarcina.

Atentie! si documentati-va inainte de a da un raspuns!

pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Am mai spu aici, ajunge unul si mare inotator si gata! Citeste si aici:

ttp://www.mayoclinic.com/health/birth-control/AN00197

Nu riscati aiurea, cu tineri-"barbati" care nu stiu ceu ce se mananca sexul! Faceti si limitati-va la Petting, pana mai cresteti!

| Floreenofficial a răspuns:

Lichidul preejaculator contine si el o cantitate destul de mare de spermatozoizi.asa ca daca scapi cu bine de data asta de acum incolo sa folositi prezervativ.
succes! :*

| Andru1996 a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji...in lichidul preejaculator se aflo o cantitate extrem de mica de spermatongue deci sansele ca u sa fi ramas insarcinata sunt de maxim 0. 1% nu trebuie sa te ingrijorezi... pentru orice eventualitate ia un test de sarcina este cel mai sigur
mult noroc in viata

FUNDIZTZA pls!

| cristinaanamaria a răspuns:

L-am lasat pentru ca nu se dezbracase, da ma gandesc ca cine stie cum poate avea sad poate a bagat mana poate s-a atins, cine stie...

| BrokenBarbie a răspuns:

Parerea mea e sa nu-ti faci griji in privinta asta. Nu cred ca ai ramas insarcinta