| Claaudiu a întrebat:

Nu mai rezist nici 2 minute daca ma excit si daca fac sex cu o fata nu rezist. Ce sa fac sa rezist mai mult? Sa iau Titan Gel sau ce remedii sunt sa rezist mai mult?

6 răspunsuri:
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Nu e nici o solutie la problema asta... in afara de ceva alcool cat sa te "pri da flama" nu e nimic bun. Iti spun eu ca stau de ceva ani cu a mea si degeaba. Deci alcool sau mai multe numere

suntserios
| suntserios a răspuns:

O la.ba la momentul potrivit. minuni

| Violleta2022 a răspuns:

Datorita masturbarii excesive, se ajunge la ejaculare precoce.
Daca renunti la masturbare si te focusezi pe sexul cu o fata, vei ajunge in timp, sa tii mai mult partida sexuala.

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti faci o prietena/iubita stabila cu care sa intretii cat mai des si cat mai multe contacte sexuale. Numai daca vei proceda asa, in decurs de cateva luni, sau uneori chiar si un timp mai indelungat de 1-2 ani, asta depinde in cea mai mare masura de gradul tau de emotivitate si excitabilitate, probabil ca vei reusi sa acumulezi incet incet atat experienta sexuala necesara cat si capacitatea de a-ti controla, coordona si retine ejacularea atat timp cat vei dori tu sa tina actul sexual. Folosirea a tot felul de solutii si/sau produse ''miraculoare'' in nici un caz nu-ti vor imbunatati sau rezolva problematica ejacularii rapide si necontrolate. Multa sanatate!

| SkyPilot a răspuns:

O masturbare cu ceva timp inainte iti rezolva problema. Cu cat, depinde de tine. Incearca o ora prima data, vezi cum merge.
Poti sa incerci sa te gandesti la altceva care e moartea pasiunii cand simti ca esti aproape si sa reduci ritmul pentru cateva secunde. Cu timpul, prin exercitiu vei invata sa te controlezi intr-o oarecare masura.
Ai mai putea sa incerci sa bei un pic de alcool inainte; in cazul meu are efect inhibitor.
Mie personal nu mi-au placut produsele pentru "prelungirea placerii". Imi dau o senzatie stranie, mai mult neplacuta.

| Treaem24 a răspuns:

Încearcă o bere un pahar două de vin