| Rebeeca17 a întrebat:

Nu mai stiu ce vrea cu mine! Deci el are prietena de o luna de zile, dar umbla si cu mine de o saptamana. El a fost sincer cu mine si mi-a spus de la inceput ca e cu ea, dar mi-a spus ca nu prea mai vrea sa fie cu ea si o sa se desparta de ea.Eu am 17 ani, si sunt virgina. El are 25 de ani si mi-a spus ca vrea o relatie serioasa cu mine, nu vrea sa-si bata joc de mine. Fata cu care mai umbla el este exact opusul meu.Am observat ca mai mult sta cu mine decat cu ea, iar el mi-a spus ca nu se poate desparti asa dintr-o data de ea, deoarece parinti lor sunt prieteni.Prietenii lui stiu ca el umbla si cu mine.Eu nu stiu sincer ce sa mai cred, imi place foarte mult de el, mie mi se pare sincer cand vorbeste cu mine, dar el este genul de baiat mai "smecheras" si nu stiu ce vrea de fapt cu mine.

Răspuns Câştigător
| TrolI a răspuns:

Cu*va masculina, nu-ti bate capul cu el, nu merita... Face doua fete sa sufere dintr-un glont, eu zic sa-i propui ca nu esti interesata si sa-ti vezi de ale tale, si sa cauti pe cineva care chiar merita, si nu pe cineva care le schimba cum vezi tu, deoarece in viitor ar putea face cu tine ca si cum face cu prietena-sa.

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Tu ce cauti cu el daca stii ca este intr-o alta relatie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia e evidenta : fa-l gelos, sa vezi cum se schimba situatia, contacteaza-ma daca mai ai nevoie de sfaturibatting eyelashes

| Ellayboy a răspuns:

Nu cred ca merita, si nu cred ca vrea ceva serios daca umbla si cu ea in acelasi timp, daca ar fi sa vrea ceva serios ar fi doar cu tine, si cred ca chestia cu parintii nu este relevanta, are 25 de ani poate sa aleaga singur ce vrea, indiferent daca parintii lui sunt prietenii cu ai ei....deci ai grijawinking

| StefanSalvatore a răspuns:

Cine știe poate și el te place?! Dac spui tu că el e genul "smecheras" atunci fii și tu mai șmechera... pune-l in situația de a alege definitiv între tine si ea... funda?