| deutzaa89 a întrebat:

Nu mai sunt virgina. oare acest lucru imi va afecta viata pe viitor?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O sa iti afecteze viata exact atat cat o afecteaza tuturor femeilor pe care le vezi in jurul tau!
De tine depinde, de comportamentul tau si de cum doresti sa fii tratata de acum inainte.Ca o femeie serioasa sau ca o usuratica.
Tu decizi si abia apoi, vei vedea daca ti-o afecteaza sau nu!

| Ionut a răspuns:

Nu problema ca ti-ai pierdut virginitatea, ci problema e cu cine, daca ai facut-o din dragoste, nu din obligatie sau doamne fereste viol.
Revenind la intrebare, nu cred ca ti-ar afecta viata sociala in continuare, fiindca fiecare femeie, barbat isi pierde virginitatea odata si odata. Parinti tau au trecut peste asta, de ce nu vorbesti cu ei? In parinti sa ai increderea cea mai mare happy

Pa, pa. Ai grija de tine.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Depinde la cati ani si cu cine.Dar stai linistita.

Răspuns utilizator avertizat
| Melody a răspuns:

Probabil, daca vrei sa devii maicuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. am auzit ca deja au pornit campanii sa "eutanasieze" toate fetele care nu mai sunt virgina. Mai bine du-te si cauta un loc in care sa te ascunzi! Lasand gluma, nu te poate afecta in nici un fel faptul in sine ca nu mai esti virgina.
Raspunsul utilizatorului @vibratoarex mi-a facut ziua mai bunalaughing Daca nu era el probabil viata mea ar fi fost fara sens...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Virgine*

| danielpopa a răspuns:

Lumea o sa creada ca esti o curva