| tavy_7886 a întrebat:

Nu mi-e clar inca?! cum se saruta french big grin... fundita :*

Răspuns Câştigător
| Dolly_2428 a răspuns:

Depinde poate sa decurga de la sine dar daca vrei sa fie mai perfect ai nevoie de niste explicatii cu asa am facut si eu prima data si nu am dato chiar in bara da nici bine nu a fost deci sa incep:
Mai intai incepe cu un simplu pupic pe gura dupa aia incet incet i bagi limba un gura, dupa aia mai mlt mai mult te mai joki putin cu varful limbii partenerului/partenerei dupa acea iar i bagi limba in gura mai adanc putin si tot asa repeti ce am zis mai sus e super. Sper cu ti-am fost de foloshappy.

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Tot ce se scrie aici, e fals.Amanunte nu dau.

| Ирина19 a răspuns:

Saruti cum ai linge ceva numai ca o faci cu limba si buzele impreuna

| haiZI a răspuns:

Sarut normal, singura diferenta e ca ii bagi limba in gura(nu toata), doar varful si i-o maseszi pe a lui.

| anaaa13 a răspuns:

Cu limba
rolling on the floor) da trebuie sa stii sa vorbesti franceza rolling on the floor)))))))))))))

| Claudia_4421 a răspuns:

Deci in primul rand trebuie macar un pic sa-ti placa de pers. pe care o saruti. Apoi citesti aici: http://www.codrosu.ro/......tat-video/

P. S. : O sa-ti placa sigur :D...
Aveti grija sa nu va muscati...

| Tymmi a răspuns:

Adica cu limbalaughing...si app: totul decurge de la sine

| Dyzzy_4773 a răspuns:

Ii bagi limba in gura ce e asa de greu?laughing