| CoquiNessa a întrebat:

Nu o mutati la muzica. Pe ce melodie v-ati pierdut virginitatea?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Manele,fata era manelista, ce era sa pun mozart, frate a ramas gravida in noaptea asta dimineata aveam si copii am facut trupa de dansatori (glumesc)
a fost aiurea nu o iubeam ea ma vrea, numi aminti te rog

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Like man, pe asta mi-am ingropat eu soarca ea tot sarea din groapa afara

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

laughing)

| RAY a răspuns (pentru LoveSleep):

Cred ca simt fluturasi, muste ce o fi in creierasul meu de sunt asa euforic in seara asta offfffff cred ca m-am indragostit de vreo fata cu tarif mare iar iau banii de la alea batrane si ma duc la alea tinere

| CoquiNessa explică (pentru LoveSleep):

Aa, m-am prins.
pe melodia aia te-a babardit educatorul cu o jucarie lego in fund la gradi, si tu faci pe homofobul pe aici ca sa ascunzi faptul ca esti gay.

| LoveSleep a răspuns (pentru CoquiNessa):

Nici eu nu puteam s-o spun mai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Altă treabă bună m-ai învăţat. Uite cum o să decurgă treaba când o să-mi pierd virginitatea (nu prea cred eu că-mi scapă din ochii, dar vorbim ipotetic). O să fac faza cu sarmalele să îl excit şi după pun asta laughing)).

| Suck a răspuns:

O melodie originala... ea facea muzica, era raperiță.

| 1DeadMemories a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=6x4k3HISXDk
Doar ca, cantam eu =)))))))))))