| EdwardCezar a întrebat:

NU pot sa imi gasesc prietena nu stiu ce sa fac?

Sunt in clasa a 9-a si nu pot sa imi gasesc prietena, lumea imi spune ca arat bine dar eu nu am avut niciodata prietena.Nu sunt un tip popular in liceu si imi fac prieteni mai greu.Sunt si foarte timid in jurul fetelor frumoase si nu stiu ce sa fac...Ma ajutati va rog?

P.S sunt din Bucuresti si sunt jumate chinez dar arat mai mult a european si chiar arat bine big grin

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te mai lua dupa gura lumii...

| Mihaela1964 a răspuns:

Inscrie-te la activitati extrascolare, cursuri de canto, dans, limbi straine; acolo vei cunoaste alte fete decat cele din liceu care au aceleasi preocupari ca si tine, asta e un punct de plecare bun intr-o relatie...

| abcde12345 a răspuns:

Ia-te in vorba cu fete, daca nu poti fata in fata incearca pe facebook, mesaje, iar dupa ce o sa te cunosti cu ea mai bine ia ti inima in dinti si spune i ce simti pentru ea. chiar daca e greu la inceput, pana la urma toti am trecut prin asta odata.