| LiviuBz93 a întrebat:

Nu pot sa zic ca am probleme in dragoste dar prietena mea de cand sunt cu ea mi a spus de max 30 de ori tbx in decurs de 5 luni :d dar mi a spus ca nu si ar ptrece timpul cu mine daca nu ar avea incredere in mine si cica ma si iubeste.ce parere aveti?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi tu mai incolo cum merg treburile

| EnvyU a răspuns:

Ai pus 100 de intrebari cu aceeasi tenta, ceva imi spune ca exagerezi. Nu mai dramatiza si nu lua totul in serios, fi calm si relaxat. Atat timp cat te simti bine cand sunteti impreuna si iti ofera dragoste, sau cel putin simti ca tine la tine, nu are rost sa cauti nod in papura. Ai toata viata sa fi incruntat si sa te indragostesti. Daca nu iti convine ceva in relatie cu ea, nu intreba pe siteuri ce sa faci, vorbeste cu iubita ta despre ce nu iti convine.
Apropo, poti sa rupi o relatie oricand, mai ales daca tu crezi ca ceva nu e in regula si stii sigur.

| neutrino a răspuns:

Glumeste si ea.

| Emilian65 a răspuns:

Explica-mi ce inseamna tbx. Este prima data cand vad o asemenea prescurtare.

| Honeyyy a răspuns (pentru Emilian65):

Tbx inseamna ti bex adica te iubesc.

Nu-mi vine sa cred ca tocmai am scris asta straight face. Damn it.

| SkyPilot a răspuns:

Nu te uita la ce spune ci la ce face. Pe mine cuvintele mari si declaratiile ma deranjeaza. Prefer sa vad ca ma cauta de cate ori are un moment liber, ca incearca sa facem impreuna tot ce face ea, ca stie sa imi faca placere, ca isi doreste sa ma atinga si stie cum sa o faca.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi bate joc de tine.Ia fa testul asta cu ea care ti-l spun eulaughingIesi in oras cu ea si uitete cu ea la o masina bengoasa tare si intreab-o:Iti place masina asta? Si daca raspunde da atunci ii spui:Atunci du-te cu el cu mine nu o sa ai niciodata asa ceva.Si vezi ce zicelaughing

| LiviuBz93 explică (pentru anonim_4396):

Am si eu o masina ok cat de catwinking nu o intereseaza astawinking nu este pe interes! este o fata inteligenta! f inteligenta! asta ma speriewinking

| Skilline2012 a răspuns:

Ti-a zis oricum de prea multe ori. Tu si cei ca tine nu o sa intelegeti niciodată iubirea adevarata, nu asa se arata iubirea.

| LiviuBz93 explică (pentru Skilline2012):

Ma u ai citit ce am zis? cum se arata iubirea? ia zi

| djlukass a răspuns:

Nu pot sa cred ca pui accent pe niste cuvinte intr-o relatie. Eu cred ca nu am spus de 30 de ori te iubesc in 2 ani de zile, pentru ca eu i-am demonstrat ca o iubesc prin diferite moduri. Daca in ziua de azi totul se rezuma la niste cuvinte e bine de tot, am ajuns unde trebuia sa ajungem cu tara asta. Faptele nu vorbele conteaza. Adevarul este ca nu ma mai mira nimic in ziua de azi.