| Ckarmen a întrebat:

Buna am o relatie cu un baiat de 3 luni si tin foarte mult la el adica sunt indragostita de el recent am descoperit niste mesaje predestinatei fostei cu care a stat 2 ani desi nu era nimic iesit din comun m-a deranjat nu stiu ce sa cred oare mai are sentimente pentru ea desii mie imi spune ca ma iubeste.ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Onn3 a răspuns:

Draga mea gelozia a distrus multe case, asa ca nu lasa gelozia se te muste.Fosta prietena poate i-a ramas una din bunele prietene daca in trecut s-a inteles super bine cu ea.

| Ckarmen explică:

Stiu ca gelozia ea cea care mananca o relatie dar din punctul meu de vedere daca ramai prieten/prietena cu fostul/fosta ori nu ai iubito niciodata ori inca o mai iubesti nu vad rostul din moment ce ai alta relatie trecutul nu are ce cauta