| GulDan a întrebat:

Nu prea mai am de unde sa imi fac prietena.

M-as baga in seama cu fetele prin parc dar imi e rusine sa abordez vreo necunoscuta

Cum sa imi fac curaj sa vorbesc cu ele?

6 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Cu necunoscute nu ai sanse, adica cam greu sa gasesti fata potrivita. Incearca cu prietena, macar cunostinte din vedere. Parerea mea.

| Ottakringer a răspuns:

Tupeu si putina imaginatie happy
Daca singur nu te simti in stare sa abordezi o necunoscuta. e mai usor cand esti cu un prieten si mergeti amandoi langa un grup de fete happy Atunci prinzi mai mult tupeu, mai ales daca tovarasul nu e timid.

| Burlacu006 a răspuns:

Bagate si tu in seama cu ele, ba faci o gluma ba un compliment etc.

| sirD a răspuns:

Nu e usor.
Citeste in domeniu.
Www.therealman.ro
Sunt super tari si o sa ajungi sa-ti depasesti fricile
Succes :)

| claudia511 a răspuns:

Cere-le un foc, intreaba cat e ceasul, porcarii de genul. Da-ti peste ele si spune-le ca-i din greseala, nimicuri. Da-le o floricica din parc si spune-le ca sunt frumoase.

| msKat a răspuns:

Pai trebuie sa iti iei inima in dinti. si sa le cuceresti