| anonim_4396 a întrebat:

Hi TPU am si eu o intrebare cum fac sa ma bag in seama cu o necunoscuta adica ma dau pe skate si tote fetele pacol:O:O:O:O si vreau sa ma bag in seama cu una de ex cum o abordez?big grin plss ajutor

2 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Pai gandeste-te si tu. esti cu sk8-ul nu?
Mergi simplu la ea si intreaba daca vrea sa se dea. Daca nu stie te oferi sa o ti de brat, mana si s-o inveti
E cam copilaresc dar cazi pe langa ea. si spune ceva amuzant gen "Daca ma uit dupa fete dragute ca tine"

| meooooow a răspuns:

Ahaha, deci avand in vedere ca esti cu sk8ul iar persoana respectiva se uita intens, e clar ca e un wannabe din ala disperat si vrea sa se bage in seama cu tine sau inca spera sa te duci tu la ea, asa ca pur si simplu te duci si incepi convorbirea hey ce faci eu sunt trolololo nu stiu ce, got it?