| PuieMonta2002 a întrebat:

Daca pe Facebook ma refuza fetele si nu ma baga in seama, credeti ca daca as incerca în realitate sa le abordez, ar fi la fel?

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Incearca pe sentimente.ro. Sau be2.ro. Sau orice site de genul, care e dedicat întîlnirilor intre bărbați si femei.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil mai rău.

| PuieMonta2002 explică (pentru darrio2007):

De ce si cam ce ar putea sa fie mai rau? laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru PuieMonta2002):

Pe net poti fi mai indraznet. Cand vei vorbi cu o fata intre patru ochi e posibil sa fii mai timid. La asta m-am referit.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cum le abordezi pe FB, de te refuza.
Poate explici stilul, modul, ce fraze folosesti samd.

| alexalx1234 a răspuns:

Da. Sunt extrem de fitoase fetele in ziua de azi indiferent de felul cum arata, toate sunt pe interes. Mai bine iti cauti o ocupatie si uiti de fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| xRaffy a răspuns:

La fel și în realitate dar nu strica sa încerci.

| Mihaelis a răspuns:

Ia o duba si somnifere. Nu te refuza nimeee

| PuieMonta2002 explică (pentru Mihaelis):

Am deja o duba, Volkswagen T3 din 1979 big grin