| Deni_2763 a întrebat:

Nu prea stiu ce sa fac am 15 ani si nu am avut nici o relatie pana acum thinking primesc complimente si din partea fetelor dar si a baietilor inclusiv la aspectul fizic pentru ca sunt slaba si destul de inalta thinking nu m. a deranjat faptul ca nu am fost cu nimeni pana acum dar cand le aud pe colegele mele ca vb despre cum saruta cutare si cutare sunt un pic geloasa...cred ca baietii ma vad mai mult ca pe o "cea mai buna prietena" decat o iubita si cred ca ii intimidez ...nu stiu cum sa ies din situatia asta thinking

Răspuns Câştigător
| Bitzy a răspuns:

Buna! Nu ar trebuiii sa ai un prieten doar pentru. ca este moda de a avea un prieten chiar si de la 10 ani! Nu iti recomand sa te consideri "ghinionista" ca nu ai un iubit ci mai bine norocoasa deoarece nu are cine sa te plictiseasca cu intrebari stupide, sa te intrebe ce ai facut acolo'acolo'si dincololaughingApropo...nu are cine sa iti spuna ca ai facut gesturi prea "senzationale" lui x sau y. Poate un iubit ti.ar interzice sa te imbraci intr-un fel anume...laughingPana la urma e alegerea ta!happyP.pa!

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Fa-ti prieteni noi. asa lasi noi impresii si incearca sa fii fata mai `atragatoare`

| Rockart a răspuns:

Bună! Nici nu ai nevoie de *relaţii* la vârsta asta.Stai liniştită...cu timpul o să-ţi găseşti şi tu un prieten.Să nu fii cu cineva doar de dragul de a avea un iubit.

Prietenele tale nu ştiu ce e iubirea din câte se vede.Ele au prieteni doar ca să stea bot în bot cu ei şi să se laude la altele...

| fosnet a răspuns:

Intamplarile vin singure, Deni!

| kissmealiss a răspuns:

Mai hmm ai 15 ani. faty prieteni si bukurate de viata

| NANANAHehh a răspuns:

Stai linistita! inseamna ca inca nu esti pregatita! poate maine iti zice un baiat"vrei sa fii iubita mea?"...