| Free2help a întrebat:

Nu sariti peste va rog! stiti sunt un baiat de treaba eu asa ma consider ma inteleg mai mult cu fetele laughing prin clasa a 6-a m-am indragostit de o fata [X] iar o prietena de-a mea cu care am vorbit despre asta i-a spus lui X ca'mi place de ea. normal ca m-am rusinat si si ei ii placea mult de mine [se vedea prin comportament] dar n-am avut tupeul sa-i spun "vrei sa fi cu mine" sau eu stiu sa incep o conversatie de genu asta.

acum sunt clasa a 8-a. recunosc n-am avut prietena big grin dar ea a avut multi prieteni [iubiti] eu. si acum e singura. mereu imi arata cai place de mine chiar si cand e cu cineva.ma ia in brate. din astea

Nustiu ce sa fac voi ce ziceti? daca vreti sa faceti misto puteti da back nici1 problema. vreau raspunsuri sincerewinking

5 răspunsuri:
| Miley a răspuns:

Cred ca e foarte rusinos dar daca esti sigur ca si ea te place nu o sa fie asa.Cheamo sa mergeti undeva unde sunteti singuri si incepe sa o intrebi ce chesti mai personale adica flitreaza in sensul asta.Si pe urma din vorba in vorba poti sa ii spui.hee heemult norocgood luck

| relaxx a răspuns:

Pai ce mai asteptilaughing? daca iti place de ea.si ei de u. vorbeste cu ea si spune-ihee hee

| Denisa97_9434 a răspuns:

Pai de ce nu o intrebi?! ea poate asteapta ca tu sa faci primul pas... vorbeste cu eawinking

| andreeutsa a răspuns:

Daca si ea te place, intreab-o.Se stie ca baietii sunt mai. tupeisti(sa zicem), iar poate ca ea se asteapta s-o intrebi tu
Incearca, sigur nu vei muri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o daca vrea sa fie cu tine! fara rusinewinking