| dddy a întrebat:

Ma ajutati pls. dupa ce mi-a trecut stopu am facut dragostew cu prietenu meu nu stiu exact dupa cate zilethinking si apoi urmatoarea luna mi-a venit stopu mai repede... de obicei imi veniea cam prin 22 cam asa luna asta mi-a venit in 14:-s... oare e posibil sa fi ramas insarcinata? azi am simtit putin parca ca ma doare burda ca si cum mi-ar veni stopu. oare are ceva ca mi-a venit mai repede?:-s

Răspuns Câştigător
| Sweetyass a răspuns:

Glumesti? Cum sa ramai insarcinata daca ti-a venit stopul dupa ce ai facut dragoste. Nu conteaza ca ti-a venit mai repede sau mai tarziu. Pana la o anumita varsta stopul nu vine regulat. Burta te poate durea din mai multe motive...Si fii sigura ca nu se intampla nimic daca ti-a venit mai repede.