| DoarOSimplaIndragostita a întrebat:

Nu știu cât se potrivește întrebarea cu această categorie și îmi cer scuze dacă e nepotrivită dar am o curiozitate. Ați stat în același apartament cu o persoană de sex opus ca și colegi de apartament, deci nu ca iubiți? Credeți că ar fi ciudată o astfel de situație?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

De ce sa fie ciudata situatia?
Mai ales daca el are vreo 20 si ea 60. . happy

| Wr3nch a răspuns:

Da, fac asta si nu inteleg unde e problema.

| DoarOSimplaIndragostita explică (pentru Wr3nch):

Nu am zis că e o problemă. Era o curiozitate. Pentru că eu și un coleg cu care sunt prietena am vrea sa stam cu chirie amândoi. Și de obicei lumea interpretează asta ca și cum e musai sa fim împreuna dacă stam in aceeași casa

| SilentRain a răspuns:

Daca ai suficient încrede unul în altul nu vad ce sa nu meargă?
Că doar nu ar fi una nebuna sa se mute cu un necunoscut

Răspuns utilizator avertizat
| geoconda a răspuns:

Nu chiar, dacă stati in paturi diferite