| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU nu vreau sa ma credeti nebun, am doar o curiozitate de curand bunicul meu a murit bunica mea este sfasiata de durere la fel ca noi toti una din nepoatele ei care are vreo 40 de ani ne-a povestit ca tatal ei care e mort de mult a stat in casa pana la 6 saptamani si fluiera stiu ca pare absurd dar asta ne-a povestit mai mult ne-a spus ca facea si ezordine prin casa si lucruri din astea la inceput nu credeam in astea dar apoi am inceput sa il visam pe bunicul si ne spunea exact ce se intampla a doua zii mai mult visam cate 2-3 acelasi vis... in fine intrebarea mea este putin cam ciudata exista vreo cale prin care sa comunicam cu bunicul? de visat nu il mai visam dar totusi exista vreo cale? FUNDA ( P.S. scuze de categorie)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce copii

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.As dori sa iti spun un lucru.Trupul moare, dar sufletul nu.Nu poti sa vorbesti cu el, ca nu ai cum.Nu esti nebun, stiu cum e.

| anne2002marie a răspuns:

Poate spiritism... Si nu prin tablita. Puneti-va intr-un cerc cu cate o oglinda mare si in mijloc cate o lumanare de fiecare si vorbiti cu spiritul. P.S. Daca se sting lumanariile... Fugiti!

| suntserios a răspuns (pentru anne2002marie):

Ce am mai ras...