| angelinthedark a întrebat:

Nu stiu ce a fost cu mine aseara ca m-am purtat urat cu prietenul meu...am facut dragoste cu el si el a fost ca de obicei foarte tandru cu mine, dintr-o data m-am intors cu spatele la el si nu am mai vb cu el, el m-a intr ca ce am, daca sunt suparata, iar eu nu i-am spus nimic, apoi m-a intr cat e ceasul, iar eu am tipat la el, i-am zis:ce tu nu poti sa te uiti, de unde sa stiu eu? Si am strigat la el, iar el s-a uitat asa trist in ochii mei si m-a intr ca ce e cu mine, dc vb cu el asa,sad, apoi nu a mai zis nimic, se uita la tv si taceam amandoi, el s-a simtit aiurea ca el ma respecta si nu tipa la mine dar eu am fost mai distanta cu el si la telefon inainte vb cu el frumos, dar acum ieri nu st am vb mai aiurea cu el si m-a intr ca dc sunt asa rece cu el ca simte el asta... iar eu i-am zis ca se insala.Aseara am stat tacuti amandoi, apoi eu am inceput sa il sarut si el m-a sarutathappy, si am continuat sa facem dragoste, el s-a uitat la mine si a zis ca ma iubeste mult, iar eu mi-am cerut scuze ca am tipat la el iar el a zis ca nu e suparat pe mine, dar mie imi pare rau ca m-am purtat asa cu elsad, oare o mai fi suparat pe mine, oare ce ar trebui sa fac sa ii arat ca il iubesc si ca am gresit? Oare de ce m-am purtat asa?

Răspuns Câştigător
soothe
| soothe a răspuns:

Te-ai purtat asa pentru ca nu iti dai seama ca il poti pierde. Asta se numeste balet la microfon sau pe scurt fite (cu exceptia faptului ca nu ai fost suficient de multumita dupa ce ati facut dragoste sau nu ai avut orgasm). Indiferent de motiv, este cea mai paguboasa reactie pe care o poti avea. O chestie de-asta iti poate intoarce toata viata pe dos. O vorba spusa asa, la intamplare, poate spune multe despre tine. E dreptul tau sa incerci in continuare pe pielea ta, cele de mai sus.

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu tot mai cred ca tu nu esti pregatita pentru tipul asta de relatie!
Trebuia sa experimentezi mai mult, nu sexual vorbind ci cu alti baieti, sa incerci sa iti dai seama ce relatie ai vrea!

Dupa cum reactionezi tu imi dau seama ca regreti ca ti-ai inceput viata sexuala si intr-un fel il pedepsesti pe el chiar daca nu merita!

| catthshshshs a răspuns:

Si eu ma mai port cu prietenul meu uneori asa. Si stiu ca nu merita asta. Noi, fetele, trebuim batute laughing
Daca suntem iubite si respectate, nu e bine; daca isi bate joc de noi, nici asa nu e bine!
Au dreptate barbatii cand spun ca femeile sunt greu de inteles! big grin

| adi4ever a răspuns:

Te-ai comportat vreodata frumos cu prietenul tau?thinking

| cryss_1476 a răspuns:

Eh, ai avut si u o scapare! Probabil ca te-a suparat cineva mai inainte si ti-ai varsat un pic nervii pe el. Ai facut foarte bine ca ti-ai cerut scuze, avand in vedere ca el nu poarta urat cu tine! pe viitor incearca sa nu mai ai iesiri de astea violente, controleaza-te, pentru ca si tu te-ai simti aiurea daca iubitul tau ar tipa la tine. Incearca sa nu mai faci chestia asta pentru ca oricand se poate intoarce roata si poate iti va face si el la fel.

| Mihaic93 a răspuns:

Chiar nu-mi explic cum vine asta, ati facut dragoste si dintr-o data ii intorci spatele si tipi, e clar ca ai ceru gurii negru, hormoni care cer si mai mult decat trebuie happy

| ynacuf a răspuns:

Pai... spune-i cat de mult il iubesti si cata nevoie ai de el si ca nu vrei in nici un chip sa il pierzi sa inteleaga ca ai avut o zi mai aiurea, daca te iubeste si il iubesti nu o sa stea o simpla cearta intre voihappy. :*

| gabriela a răspuns:

Ce sfat sa-ti dea omul? Nu stiu cati ani ai, dar te-ai comportat ca un copil. Vezi ca sunt lucruri care se iarta, dar nu se uita. Mai ales cele petrecute in pat. Sa dea Domnul sa nu se intoarca bumerangul!