| angelinthedark a întrebat:

Sunt cam suparata din cauza prietenului meu...aseara era sa facem sex si eu l-am impins si el mi-a zis:ce ai esti nebuna? Si apoi a zambit, eu normal ca nu accept nicio jignire, nicio vorba urata, eu ma supar repede si ma deranjeaza ca a spus chestia asta, apoi stateam suparata si a venit si m-a luat in brate, m-a intrebat ca ce am si ca de ce nu il las sa ma sarute iar eu i-am spus ca nu mi-a placut cum a vb cu mine si el mi-a cerut scuze dar totusi el de obicei nu ma jigneste, ma respecta foarte mult dar nu stiu ce a avut aseara, voi ce credeti? Oare nu ma iubeste daca a vb asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca ar trebui sa te indoiesti de faptul ca te iubeste de la o singura reactie. daca intr-adevar era porc sau cum au mai zis userii care au raspuns mai devreme, nici nu te mai baga in seama dupa, se facea ca ploua, nu observa ca te-ai suparat. probabil era ff concentrat la ceea ce facea in momentul in care l-ai impins si nu si-a dat seama ce spune, nu stiu ce sa zichee hee. oricum, mie mi se pare ff frumos modul in care s-a purtat cu tine dupa ce si-a dat seama ca nu trebuia sa vorbeasca gura fara el. mai da-i o sansa happy.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca tu sari mult calul, il duci pana aproape de sex si apoi il refuzi. Asa ca intrebarea este: tu il iubesti sau doar iti bati joc de el?

| anad a răspuns:

In momentul in care l-ai impins a fost surprins si a ripostat verbal fara sa gandeasca.Ne-am invatat, in limbajul uzual, cu anumite expresii si uneori le spunem involuntar.Nu cred ca a vrut sa fie mojic cu tine!

| Eu4EverX a răspuns:

Pai ai spus ca era sa face-ti sex, deci el era excitat si tu nu l-ai impins era cam normal sa resctioneze asa.

| emillie a răspuns:

oh... daca te iubeste sau nu nu am de unde sa stiu, dar mie personal replica nu mi s-a parut a suna ( mda, chiar daca n-am auzit-o) ca o jignire, ci mai degraba ca o mustrare usoara, sau poate doar asa la nervi...
adica poate si tu te-ai enerva daca cineva te-ar impinge...adica,ma rog, asta depinde de temperament...
oricum, nu-ti recomand sa rupi relatia cu el si nici sa faci pe dura...nu redeveni super iubareata ci vezi putin ce comportament are in continuare, dar nu-l trata totusi ca pe ultimul om din lume...
si daca n-ai chef de saruturi, spune-ihappy

| Amrita a răspuns:

Te iubeste. Eu asa cred. E bine ca esti atenta si ca nu te lasi calcata in picioare, dar cateodata poate nu toate vorbele spuse la nervi, ori repezeala inseamna ceva.

| Paris a răspuns:

Lol, asta nu e motiv sa te superi, dar de, poate ai 15 ani si suferi de crize de personalitate

| catalina_2916 a răspuns:

Probabil a spus-o la nervi...si tu ai gresit ca ai fost agresiva si l-ai impins,,, puteai sa spui frumos ca nu vrei sa faceti sex si intelegea si nu te mai facea nebuna...,, vorba duce mult aduce" happy

| l0rre a răspuns:

Probabil un moment de furie.

| mihaa a răspuns:

Ziceai ca era sda faceti sexx daa? inseamna ca l-ai excitat si apoi la-i respins, asa ceva nu se face, eu zic ca a reactionat normal, si alta data gandeste-te bine atuncii cand il mai excitii asa tare, sunt altii care pot fii si violentii

| danbnz a răspuns:

E porc, jignire, sarutare, scuze... tipic pentru un "mistret".

| betty08 a răspuns:

Eu zic ca e mai bine sa ai rabdare, incearca sa il cunosti mai mult, mai sti, baietii sunt foarte perversi.Sunt foarte destepti cand vine vorba sa isi atinga scopul.Care este scopul? Sti si tuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e chiar atat de gravhee heemai ales ca aincercat apoi sa te faca sa nu mai fi suparata incercand sa te ia in brate pentru ca ce altceva putea sa faca ca sa nu mai fi trista? si-a cerut si iertarehee hee. te iubeste, ca daca nu te-ar fi iubit nu ar fi acceptat decizia ta si ar fi sarit la cearta big grin