| InVPent a întrebat:

Salutare fratilor! Aseara am avut un vis spun eu ciudat.
Paaaaai. Am visat ca ma bateam cu colegii de clasa (sunt pacifist, nu m-am batut pe bune niciodata) si a venit o colega de clasa ( cred ca mi-a placut de ea, nici eu nu stiu ce sa cred) a venit langa mine si i-am dat o palma din greseala. Ea s-a dus in banca si timp de cateva minute mi-am cerut scuze continuu si a inceput sa ma pupe pe obraz. Putin mai tarziu, pupicurile de pe obraz s-au transformat intr-un sarut. Am ramas 2 secunde "paralizat" si am reluat ce incepusem xD
Stiu ca e un vis retardat, da' ce dracu o fost cu el?
Tipa are iubit, il cunosc pe tipul cu care e impreuna si nu m-as baga niciodata peste ei... ( cred )

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

In secolul 21 daca mai credem in horoscop sau dam sau incercam sa oferim semnificatie viselor, cu tot respectul, omul nu a evoluat prea mult ca fiinta fata de acum 2015 ani sau 3015 ani.

E doar un vis, ignore it.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost doar un vis, fără să aibă vreo semnificație anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar suma gandurilor tale amestecate cam mult. happy