| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

AM facut o mare tampeniestraight face din care ma simt super nasol acumstraight face M-am reintalnit cu fostul prieten sa ii dau ceva si apoi am stat un pic la povesti si cand a dat sa plece i-am zis da nu ma pupi? si a venit si m-a pupat pe obraz si pana la urma am ajuns sa ne sarutamsad si dupa sarut mi-a zis hai sa nu ne mai prostim si i-am zis da nu ne prostimlaughing si m`am lasat dusa de valsad el iar a dat sa plece iar eu iar i-am spus laughing sa ma pupe si el ma pupat pe obrazlaughing si eu i-am zis big grin pupa-ma!laughing si ne-am sarutat iar:XAm gresit m-am lasat dusa de val nu trebuia mi-am facut singura rau ce-o gandi acumstraight face ma simt aiurea rau pentru ca m-a lasat in tacere si nu stiu am vrut sa-l sarut mai mult sa vad daca mai simte ceva pentru mine dar nu mi-am dat seamasad ce va zice oaresad ce trebuie sa fac eu am spus sa il ignor defintiv odata ce m-a lasat in tacere stie bine ca n-am facut bine ce-am facutsad ce fac?sad

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu regreta niciodata ceva ce ai facut pentru ca asa ai vrut TU!

7 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ai facut un pas, ai aratat ca inca simti ceva pentru el. Ce faci? Te opresti aici, astepti decizia lui.

| Adorable a răspuns:

Ce iti spune inima ta! happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Daca inima asa ti-a spus atunci e foarte bine!
dar nu stiu ce e cu asta?
daca tii la el si l-ai sarutat asta e!
se mai intampla straight face
vorbeste cu el din nou si intreaba-l ce parere a avut despre asta thinking!
ppa'!

| Kylexy a răspuns:

Ce iti dicteaza inima.

| Maria123 a răspuns:

Daca asa ai simtit atunci, n-are de ce sa-ti para rau.

| starextremRO a răspuns:

Fa ce te intemna inimahee hee

| TheGirl_4876 a răspuns:

Pai in primul rand, ce`i rau in a va saruta? daca ati fost prieteni, de ce nu mai puteti fi si acum? hai ca n`am inteless... Acum mai simti ceva pentru el? daca da, atuncea e ok sa va sarutati. dar daca nu nu e mare paguba... iti v-a trece si nu trebuie sa-l ignori de finitiv pentru ca intr-o buna zi iti vei da seama ca nu ai gresit.winkingbig grin doar un mic sfat pentru tine. alege ce vrei din el.happy

si daca vreii nu ar fi rau si o fundabig grintongue