| MissDerulo a întrebat:

Este un baiat la scoala cu 1 an mai mare decat mine.Avem clasele una sub alta (eu la etaj el la parter). Cand a venit vara intr-o zi m-am gandit sa merg in fusta la scoala. Dimineata cand am urcat spre clasa nu s-a intamplat nimic dar intr-o pauza am fost cu o colega la magazin si a trebuit sa coboram.Cand ne-am intors acel baiat era undeva pe langa scara. Dupa ce am ajuns la etaj colega aceea mi-a spus ca m-a fluierat chiar daca eu nu auzisem nimic. Apoi pana la sfarsitul anului s-a format un grup care statea la baza scarii din care facea si el parte iar de fiecare data cand eu coboram scarile era si el acolo.Initial m-am gandit ca e o coincidenta pana cand prietenele mele mi-au spus ca se uita dupa mine.Eu ce sa mai cred?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bucura-te ca ai picioare frumoase. De crezut, poti crede ca si lui i-au placut imaginile.

| Mussette a răspuns:

Daca in alt moment nu se uita dupa tine, ci doar atunci cand cobori scarile imbracata cu fusta, sa stii ca se uita mai mult dupa ce-i sub fusta, nu ca ar fi prea interesat de tine. Majoritatea se uita dupa fustite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pana la urma toti erau golani care se uitau pe sub fustele fetelor.Dar el, el te astepta pe tine si numai pe tine.
Pfff, ce romantica povestea, hai ca mi-ai smuls una!

| NameHarris a răspuns:

Ca ti-ar trageo odatalaughing)

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Ca nu mai trebuie sa iei fusta la scoala laughing ce naiba sa crezi. Nimic. Nu cred ca esti singura care trece pe acolo. Sta si el acolo ca asa vrea. Nu inseaman ca vrea ceva sau are ceva cu tine.

| zorua a răspuns:

Dupa parerea mea acest baiat este lipsit de bune maniere si nu merita atentia ta. Daca era interesat cu adevarat de tine si avea intentii bune facea ceva dragut pentru tine nu se uita sub fuste.