| Maria_6260 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac imi place de 2 baieti simt ceva pentru. amandoi dar sentimentele nu sunt aceleasi pe unul il iubesc mai mult. Dar daca stau cu elsad ranesc persoanele dragi:-

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

Asa e cand lupti pentru iubire treci peste mai multi. iar daca prin pers dragi te referi la "pritenele tale" pot sa jur ca ele ar renunta l tine pentru un baiatwinking. Si chiar daca nu ar fi asa ce alegi.SA FI TUH NEFERICITA SI ALTI FERICITI? sau TU FERICITA SI ALTI NEFERICITI?
ps:puneti ferikirea pe primul loc E VIATA TA.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ciara111 a răspuns:

Stiu eu ce sa faci, ascultati inima, chiar daca ranesti alte persoane, daca ai evita sa le ranesti atunci ti-ai face rau tie insuti, asta e problema... nu te gandii numai la alti gandeste-te si la tine.

| Pepsi_3761 a răspuns:

Fii pustoaica la moda si stai cu amandoi!