| edina342 a întrebat:

trec direct la subiect...stau cu doi baieti...ce sa fac ca tin la amandoi si nu asi vrea sa ii ranescsad...stiu am facut o prostie de la inceput...dar va rog ajutatima

4 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Fă-i sclavii tăi.

| Mayar a răspuns:

Aici nu esti in vampire diaries, cand vor afla, te vor lasa amandoi. Poate chiar daca ramai cu unul singur si afla, se supara rau de tot. Renunta la amandoi si gaseste unul pe care sa nu il mai inseli. Ambele 'relatii' daca le pot spune asa, sunt deja compromise...

| Krixxus a răspuns:

Unul nu era suficient?
ramai cu cel care iti e mai drag

| dianaaaaax a răspuns:

Dacă joci la două capete, vei pierde. Alege-l pe cel de care te simţi atrasă mai mult, sunt convinsă că sentimentele nu sunt la fel pentru amândoi.