| ToXicDanutza11 a întrebat:

Ce sa fac daca imi place de cryingdoi baieti si cellalt e fratesocrying si ei pe mine nu stiu cum ca fac sa nu ii ranesc parerea mea este a sa ii uit pe amandoi care e a voastra?

Răspuns Câştigător
| doscadyxy a răspuns:

Buna! acelasi lucru am patit si eu numai ca ei nu erau frati...parerea mea este sa ramaneti amici deoarece fiind frati iti dai seama ca ei nu se vor certa pentru o fata... si este mai bine sa ramaneti amici asa nu suferi nici u nici ei

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Parerea noastra e ca nu ar strica sa pui putin burta pe gramatica, pentru a te putea intelege.

| ღNuTzAღ a răspuns:

Alege-l pe-al doilea...deoarce daca-l placeai cu adevarat pe primul, nu avea sa apara acum altul...Succes big grin

| ioanaaa1998 a răspuns:

Sunt vampiri? ....nu de alta, dar cred ca te-ai uitat prea mult la Jurnalele Jampirilor. Si da, ai dreptate. Poi sa-i uiti si sa te imprietenesti cu preaiubita carte de romana.