| Gnr_Cristi_1998 a întrebat:

Nu stiu ce sa ii mai spun unei fete pe care o plac foarte mult! Ajurat.ma si pe mine va rog!

Răspuns Câştigător
| Panzer1945 a răspuns:

Banuiesc ca deja i ai spus ca o placi. Daca te a refuzat, asta este. Daca nu iai spus, ia ti inima in dinti si spune-i in fata ca o placi. Daca nu ai suficient curaj ca sa i spui in fata, fa rost de nr ei de telefon sau de facebook si trimite mesaj. Succes.

| Gnr_Cristi_1998 explică (pentru Panzer1945):

Frate sunt prieten cu ea de 3 ani. i.am spus tot ce simt pe Facebook. si ea tot schimba subiectul sad i.am spus daca am sanse si ea a spus ca crede ca da. nu stie. acuma nu stiu ce sa mai fac...

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta rade curcanul de se pisa pe el cand vede asa barbat care nu e in stare sa puna la respect o fata

| neutrino a răspuns:

Asta ii spui: ca o placi foarte mult.

| Panzer1945 a răspuns:

Salut. Ai auzit expresia : rabdare pescareasca? Poate este confuza pe sentimentele ei, poate a fost deceptionata de catre un alt baiat. Nu te impacienta, ai rabdare cu ea si in final va lua o decizie. Exista posibilitatea sa te vada ca pe un simplu prieten, sa nu aiba aceleasi sentimente fata de tine, asa cum ai tu fata de ea. Sfatul meu pentru tine este : multa rabdare!

| Johnny69 a răspuns:

Dupa ce o să-i spună fetei ca o place ea o să îl bage în friendzone (adică nu te vede mai mult ca pe un amic), trebuie sa o faci sa fie atrasă de tine, intra in vorba cu ea, tachineaz-o, cerei nt de telefon si după invit-o ca sa ieșiți undeva. Dacă îi spui că o placi sau ca o iubesti ei nu o să-i pese prea mult din cauză că nu e atrasă de tine.

| Johnny69 a răspuns:

Ia-ți inima în dinți și mărturiseștei sentimentele tale și spune-i ca ai multă dragoste sinceră de oferit. Dacă faci treaba asta sigur va vrea sa fie cu tine, asa se întâmplă în filmele proaste de dragoste de la Hollywood. Și cântai o piesă de dragoste, una de la Randi, fetele se dau în vant după el.

| DaniiBrown a răspuns:

Cel mai frumos este sa iesiti seara in parc(daca parinti va lasa seara pe afara) va plimbati si dupa ceva timp asezati-va pe o banca si spune-i tot ce simti tu! nu lua replici din filme sau facebook ca te poate numi FALS! Si daca te refuza asta este, ca sa cunosti fericirea trebuie si putina dezamagire, Incercarea moarte nu are deci spune-i tot in fata si dupa ce i-ai spus o poti saruta daca sta la sarut inseamna ca poate poate iese ceva. BAFTA!

| Gnr_Cristi_1998 explică:

Fratilor sunt prieten cu ea de 4 ani si de vre.o 2 saptamani am inceput sa o plac i.am spus pe fb dar ea tot schimba subiectul! Nu stiu ce sa mai fac!