| Comi2001 a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o plac? e cu mine in scoala

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-le colegilor si astfel va afla si ea. Ai incercat, totusi, sa-i spui ei, direct?

| miru20cmrecords a răspuns (pentru neutrino):

Asta voiam sa spun si eu.

| soloangel01 a răspuns:

Frate..nu stiu, e cam greu. daca iti iei inima in dinti si ii spui direct ai mari sanse sa va faceti de rusine amandoi(daca va mai vede cineva)si o sa pari putin ciudat.chiar daca ii spui ca o placi in 4 ochi o sa para prea direct.incearca sa o lasi sa isi dea seama singura ca o placi(o saluti si ii zambesti daca te intalnesti cu ea, un like pe fb, chestii din astea).o sa fie greu si stiu ca o sa cada cerul pe tine daca o sa spuna nu daca o intrebi.deasta iti spun sa o iei incetisor.macar poate te bucuri de prietenia ei, cat de cat, daca o sa zica nu. sper ca te-am ajutat.pana la urma o sa faci ce stii! pa!

| Cristina27061999 a răspuns:

Spune-i ca ti la ea si vrei sa stii dacasentimentele sunt reciproce

| zHeArTz a răspuns:

Mergeti la o cafenea (bineinteles ca faci tu cinste) si spune-i ce simti happy. Restul...e Cancan laughing)

| Sticket a răspuns:

"Buna! Sunt Ionel si sunt un porumbel."

| RobyNho a răspuns:

Pur si simplu, ia-ti inima in dinti si vorbiti intre 4 ochi, spune-i ca o iubesti si vrei sa aflii daca si ea te iubeste pe tine. Nu trebuie sa iti complici viata cu alte prostii. Parerea mea! Funda daca ti-am fost de folos.winking

| mateicoca a răspuns (pentru RobyNho):

OH MY GOD NU ASA SE FACE! Nu-l asculta p-asta, vorbesti cu ea, faci rost de nr de telefon, va intalniti in oras ( daca nu vrea, te rogi de ea, spui ca mergi cu gasca etc ) stati singuri pe o banca, te apropii usor fara sa isi dea seama, si dupa aia pur is simplu o saruti, dupa aia vezi. Hai bafta, sper ca te-am ajutat!

| RobyNho a răspuns (pentru mateicoca):

Esti prea Prost pentru viata, omoara-te. De unde stii tu ca nu se face asa?