| o fata a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac am gasit din greseala o conversatie a iubitului meu cu un prieten de-al lui in care ai zicea ca la chemat una la ea acasa si ca nu stie ce sa faca si mai bine sa se duca prietenul lui apoi mai avea scris ca el ma iubeste pe mine si nu poate sa se duca. Si nu mai stiu ce sa fac m-a durut mult cand am vazut conversatia si el mi-a zis ca doar se dadea mare in fata la prietenu lui dar eu nu mai cred nimica dati-mi pentru ca sunt foarte dezamagita?

Răspuns Câştigător
| boboletzo a răspuns:

E foarte important ca nu s-a dus,asta spune foarte multe despre el, si ar trebui sa tii cont de asta, i-a spus la prietenu lui ca te iubeste e un lucru mare pentru ca baietii in general nu prea spun la prietenii lor ca isi iubesc prietena.rareori fac asta!
Te iubeste stai linistita,gandeste pozitiv,te iubeste si nu vrea sa te piarda, pentru ca astfel se ducea acolo sa simta putina placere dar nu a vrut sa riste asta!

Ps: ai grija de tine o sa fie bine, pup!

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Mama fetele din ziua de azi sunt toate proaste si se uita doar dupa corp? mama m-a luat rasurolling on the floor
Daca nu s-a dus cu ala si a zis ca te iubeste ce crezi? ESTE SI LOGIC FEMEIE! Ca te iubeste si tine la tine!
Si eu as fi facut la fel daca era sa ma dau mare unuia doar ca eu nu eram asa de prost incat sa afle gagikmea despre astalaughing ca se supara...

| Uvuvwevwevwe a răspuns:

Nu mai fi asa! iarta-l si gata ce mai!

| @*iubitza*@ a răspuns:

Din moment ce a spus ca te iubeste nu trebuie sa fii trista sau dezamagita dar daca incearca sa se dea mare cu o fata, nu tu, si banuiesc ca te iubeste nu ar trebui sa vb despre tine? ar putea sa se dea mare cu tine, oricum nu ai de ce sa fii dezamagita dar putin suparata da... FUNDITA?

| IuliaSiAtat_5732 a răspuns:

EU cred ca din moment ce nu s`a dus si a spus ca te iubeste nu trebuie sa te ingrijorezi. Daca ti se pare ca are un comportament dubios in ultima perioada, discuta cu el si poate asa rezolvati probleme.
Fundita?puppy dog eyes