| just_3712 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac azi toata ziua am plans in continu, pentru ca tocmai am aflat ca baiatul de care imi placea si care mi-a propus sa ma culc cu el pentru a avea o relatie s-a laudat prietenilor lui ca eu am vrut sa ma culc cu el si ca m-a refuzat crying. Toata lumea imi spune e vina ta ca vorbesti cu prosti si nimeni nu mie alaturi acum.Incerc sa le explic ca nu am nevoie si vreau sa fie aici pentru mine si nu zic nimic. Ajutati-ma cu un sfat ceva...

Răspuns Câştigător
| gossipgirl_2584 a răspuns:

Nu dispera scumpo!
daca nu`ti sunt alaturi inseamna ca nu tin suficient la tine, tu demonstreaza ca nu e adevarat si lasa sa se "limpezeasca apele"
baiatul la care tii e un "bou" cum poti iubiun asemenea idiot!
calmeza-te, plinsul nu ajuta la nimic, pupici :*:*
fundita? happy

2 răspunsuri:
| frumusyk08 a răspuns:

Doamne...nu meriti sa treci pri asa ceva. cel mai bine le spui sh uh acelora care le-a zis el ca el ti-a cerut si l`ai refuzattongue... ochi pentru ochi si dinte pentru dintetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te razbuni pe el? spune-le celor carora s-a laudat, ca da, e adevarat ca te-ai culcat cu el, dar ca din pacate nu e deloc dotat si nu a putut sa-ti faca nimic.Ca are putulica minuscula. Asa il atingi in orgoliul lui de macho cel mai bine si a doua oara nu va mai incerca sa se laude.