| just_3712 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac azi toata ziua am plans in continu, pentru ca tocmai am aflat ca baiatul de care imi placea si care mi-a propus sa ma culc cu el pentru a avea o relatie s-a laudat prietenilor lui ca eu am vrut sa ma culc cu el si ca m-a refuzat crying. Toata lumea imi spune e vina ta ca vorbesti cu handicapatii si nimeni nu mie alaturi acum...Incerc sa le explic ca nu am nevoie si vreau sa fie aici pentru mine si nu zic nimic. Ajutati-ma cu un sfat ceva.

Răspuns Câştigător
| Octavutzu a răspuns:

Imi pare rau pentru tine ...Incearca de acum sa il eviti cat mai mult, in caz ca te intreaba cineva de ce faci asta le poti raspunde contrariul la ceia ce a zis el." Adica gen. ca e obsedat si ca se ruga de tine intruna sa te culci cu el si chesti asa cred eu ca o sa ii cami patezi imaginea si o sa il vada alfel fetele pana si baieti. Cum spui tu ca toti zic ca te complici si vorbesti cu toti prosti... le poti zice ca prosti nu se stiu dar se descopera pe parcurs si tu incerci sa faci o lista in care l-ai adaugat primul pe inculpatul de care vorbestihee hee. Si sfatul meu este sa incerci sa uiti sa nu pui prea mult suflet in ceia ce s-a intamplat caci o sa suferi si mai mult si niciodata sa nu mai bagi in seama ceia ce zic "prietenii" caci uni poate chiar vor sa puna paie pe foc. Fi indiferenta incearca sa arati la toti ca nu esti afectata la ceia ce s-a intamplat si incearca sa ii intorci gestul murdar care la facut cu ceva si mai tare care sa il puna in genunchi in fata tuturor sa il faci sa se simta 100% umilit, cautai punctul slab si pocwinking sorry for yu :* ciao si succestongue

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa se laude, ca ti-a propus doar? Nu te merita, da-l dracului

| just_3712 explică:

Merce mult pentru sfat octaviutzu.

| baietelul1972 a răspuns:

Ce pot sa-ti spun... faza e ca daca vrei sa o faci, ar trebui sa fii hotarita in primul rind, apoi cel cu care o faci, sa simta cit de cit atractie fata de tine.Sint barbat, insa nu sint de acord cu laudele "de cocos"! eu daca o fac cu cineva, o fac pentru placerea personala a ambilor, nu pentru publicitate.
inclin sa cred ca ai fost un "trofeu" neridicat.citi ani ai?