| Ti_Laura_1994 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac ca sa raman gravida...incerc de 8 luni sa raman gravida cu prietenul meu dar nu s-a intamplat nici macar o data

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa-si scoata prezervativul.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Iar esti rau laughing

| fresHZoNe a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor)))))))) atat de adevarat! laughing)

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Nu putem fi cu totii buni, si totusi, cand am fost "iar rau"? La acest raspuns am fost intr-adevar rau pentru ca, eu consider ca astfel de intrebari nu au ce cauta pe TPU. Aceste intrebari necesita raspunsuri strict de specialitate.

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

Din nou, era o apreciere nu o depreciere a raspunsului tau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A avea copil nu este un joc cu papusile, necesita o gramada de responsabilitati. Gandeste-te ca esti tanara si doresti ca si orice alta fata de varsta ta sa se distreze, daca o sa ai copil trebuie sa-ti indrepti toata atentia asupra lui ceea ce inseana ca nu mai ai libertate, nu mai ai timp de prietenul tau (acesta o sa devina gelos si pe parcurs isi gaseste iubirea in bratele alteia ) si nici de micile ta; l; e tabieturi. Vad ca ai scris prieten nicidecum sot, hmmmmthinking ca sa vezi daca unul dintre voi este problema mergeti la un consult medical iar medicul o sa va spuns cum stau lucrurile si ce trebuie sa faceti, dar nu uita sa cantaresti bine ceea ce am scris mai sus, succes!

| chazz a răspuns:

Ai 18 ani si vrei copil? eu zic sa stai cuminte as fii putut sa am o exprimare dura.dar prefer sa nu te jignesc crezand ca acesta intrebare este pusa pentru. a te amuza sau ai probleme la cap.

| Ping_Ningea_1979 a răspuns:

Intai ia-ti barbat... apoi incearca sa-i faci un copil!