| florina876 a întrebat:

Ultima data mi-a venit ciclul in 19 ianuarie, iar in data de 1 februarie prietenul meu mi-a facut degetica, iar pe urma m-a atins cu penisul putin 3-4 secunde.Nu stiu daca penisul lui a fost sculat.Eu sunt virgina.Sunt sanse sa raman gravida?

3 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Nu.
Te sfatuiesc ca din moment ce ai tendinta si dorinta de a fi mai intima cu prietenul tau (poate in curand ai de gand sa iti incepi viata sexuala in adevaratul sens al cuvantului), sa incepi sa te informezi cat mai bine despre sex, cum se formeaza o sarcina, boli cu transmitere sexuala, protectie etc.
Multa sanatate!

| Maliwiskey a răspuns:

Nu.

| Madmmax88 a răspuns:

Deloc