| biscuiteletau a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac!cryingcryingcrying il iubesc enorm si il vreau inapoi!crying cat mai multe idei va rog funda depresiecrying((((((

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Stii tu e o vorba ochii care nu se vad se uita! Relatiile de la distanta nu prea tin, Iar tu se vede ca esti o fata deosebita si meriti mult mai mult, vei vedea ca va apare si baiatul care sa te aprecieze asa cum esti, Nu trebuie sa pui la inima ca iti faci rau! Mai ales ca pana in primavara nici nu aveai sanse sa-l vezi! Chiar se merita sa crezi in aceasta iubire? Eu o vad ca o iubire imposibila, de ce te cramponezi de ea? Nu e pacat sa suferi? Fruntea sus, viata merge mai departe! Eu iti tin pumnii! multa bafta!

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și din vina cui nu mai sunteți împreună?
Încă mai ești de îndrăgostită de el dar cu forța nu-l poți aduce înapoi!
Uită-te înainte, nu înapoi.
Pa, pa.

| superdorex a răspuns:

E greu, dar cauza care e de a dus la despartire? Cine a fost de vina? trebuie sa detaliezi un pic sa te putem ajuta nu?

| biscuiteletau explică (pentru superdorex):

Pai era o relatie la distanta si incepuse scoala si nu puteam sa ne mai vedem pana la primavara(2012) si era destul de nasol.si asa nu am mai vb cu el decat de vreo 2 ori si odata de muzica iar acum 5 minute am inceput sa vorbim prin mesaje dar nu stiu dc:-|

| biscuiteletau explică (pentru superdorex):

Da.stiu si eu imi repetam tot timpul cand eram impreuna si mama imi spunea de asa cu ochii care nu se vad se uita si noi am rezistat 4 luni bine.ne-am despartit odata supa vreo 2 luni dar dupa 2 saptamani ne-am impacat si acum nu stiu exact de ce ne-am despartit doar pentru ca incepuse scoala si nu ne mai vedeam pentru ca noi neam desp pe mess. si pentru mine totul a nceput ca o gluma dar dupa chiar am inceput sal iubesc si am suferit ff mult si inca ma mai gandesc la elsad

| superdorex a răspuns (pentru biscuiteletau):

Ai suferit, ai zis bine vezi e de domeniul trecutului! Ca te mai gandesti la el asta e pentru ca ati fost prieteni! Si esti inca singura! El, stii bine ca e singur si te astepta? Nu stiu ce sa mai zic tu il cunosti...si daca crezi ca merita sa mai continuati e alegerea ta, cu toate ca e o vorba ca:,, Supa racalzita nu mai e buna"! Asa ca multa bafta ai grija de tine!

| biscuiteletau explică (pentru superdorex):

Pai.da eu sunt singura si el la fel dar nu stiu daca ma mai asteapta.adica doar pe mess nu pot sa-mi dau seamasad dar astazi am vb prin sms ca isi schimbase nr de tell si a trimis mesaj la toata lista ca"vedeti ca asta e noul nr al lui George" si am inceput ca eu nu stiam care George(asta aseara)dar azi am mai vb asa de NOI care nu mai suntem si nu stiu dar mi-a spus ce am gresit si stiu asta bine dar el inca nu a putut sa treaca peste faptul ca "am fost" cu varasu.dar azi sincer ma mirat faptul ca dupa ore m-a sunat si am vb cu el dupa 2 luni in care nici macar un "buna" pe mess si dupa am mai vb prin mesaje si nu a fost foarte rautacios decat la sfarsit sad sincer chiar nu stiu ce sa mai fac!crying( il iubesc si.off nu stiu.broken heart

| superdorex a răspuns (pentru biscuiteletau):

Asta e si tu tocamai cu varu ti-ai gasit sa vrajesti? naspa asta sa stii! Dar poate ca inca te mai iubeste si va ve-ti impaca! Eu va tin pumnii!

| biscuiteletau explică (pentru superdorex):

Da.multumesc mult pentru toate sfaturile pe care mi leai dat si ca ma sustii!happy sper sami fie de folos:-ss te pup:*

| superdorex a răspuns (pentru biscuiteletau):

Multa baftaaaaa papa!

| superdorex a răspuns (pentru biscuiteletau):

Stii tu e o vorba ochii care nu se vad se uita! Relatiile de la distanta nu prea tin, Iar tu se vede ca esti o fata deosebita si meriti mult mai mult, vei vedea ca va apare si baiatul care sa te aprecieze asa cum esti, Nu trebuie sa pui la inima ca iti faci rau! Mai ales ca pana in primavara nici nu aveai sanse sa-l vezi! Chiar se merita sa crezi in aceasta iubire? Eu o vad ca o iubire imposibila, de ce te cramponezi de ea? Nu e pacat sa suferi? Fruntea sus, viata merge mai departe! Eu iti tin pumnii! multa bafta!

| alinutzabebitza a răspuns:

Du-te la el si roagal sa se intoarca la tine sau imploral spune-i fara el nu poti trai ceva de genul. Sper ca te-am ajutat si bafta. fundita?

| anamaryaloly a răspuns:

Pai suna-l sau vb cu el si zi mai ales ca stiu despre cine vb pup dulke!