| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac...sadbroken heart prietenul meu a plecat in Italia din cauza parintilor meisad. Am avut de ales ori el ori parintii...Problema e ca daca mergeam la el renuntam la scoala si nu am putu face asta. Nu trece noapte in care sa nu plang sau sa ma gandesc "ce face acolo?" "oare ii e bine?" "cum se simte fara mine?". Inainte de a pleca m-a surprins faptul ca a plans pentru mine, desi lucrul asta il vezi cam rar la un baiat. Il iubesc enorm dar a plecatbroken heart

6 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Lasa ca se intoarce el.

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Incearca sa-i explici ca-l iubesti foarte mult dar nu poti sa renunti la scoala si ca trebuie sa termini scoala pentru a avea parte de un viitor mai bun si cu siguranta daca te iubeste te va intelege si te va ast

| alinuta113 a răspuns:

Principalul e sa nu pierdeti legutura! tot timpul sa vb sa va scrieti! si totul o sa fie ok!

| cucu a răspuns:

Ha ha ha. ce miscator. daca te iubea nu pleca iti spun eu. a plans mai mult de omotzie si poate de ciuda. u ai facut foarte bine ca nu ai plecat cu el. acelasi lucru a avut de ales si fosta mea iubita. intre o viata cu mine si familia ei si a ales familia eu sunt ink langa ea si sincer. o iubesc din umbra si o respect pentru decizia care a luat`o si pentru curajul de a`mi spune lucrurile in fata. la voi. eu zic sa nu te mai gandesti la el. daca intr-adevar te iubea nu mai pleca in italia. sau poate o sa se intoarca repede de acolo ca este criza si nu o sa aiba ce face

| asdgfhresry a răspuns:

Pai mai vorfbiti la telefon. Sau pe net in caz de are. Incearca sa nu te mai gandesti. Asta e, a plecat. Dar poate se intoarce. Mai stii? smug Fa ceva distractiv, sau ar fi bine daca ti-ai pune castile in urechi, si te-ai plimba pe undeva pe unde nu este lume. Si gandeste-te la tot ce ati facut impreuna. Si in plus ai scoala. Concentreaza-te la scoala. E cea mai importanta daca nu vrei la eco smug

| Nimeni a răspuns:

Si prietenul meu e plecat in Italia, doar ca tinem legatura... Daca te iubeste o sa se intoarca la tine, stai linistita. Daca vrei sa vb mai multe da un add la id parmenici