| Denisaa1235 a întrebat:

Nu stiu ce simt pentru el. Suntem impreuna de o lună și chiar nu stiu daca a intervenit monotonia sau nu, sau daca o sa treaca asta. Parca m-am plictisit. Mentionand ca si in prima saptamana de relatie am fost asa, bine nu chiar cum sunt acum. Dar nu stiam daca il plac sau nu nici pe atunci si cumva, mi-am revenit. Si am mai avut noi certuri si despartiri intr-o singura luna dar ne impacam. Stiu ca am plans mult dupa ultima despartire cu el iar acum nu mai stiu daca il plac sau nu. Nu mai simt presiunea aia in piept de fiecare data cand vorbesc cu el. Si am iesit doar de doua ori afara pentru ca parintii imi baga restrictii de fiecare data toamna si iarna. Poate ca daca o sa-l vad o sa-mi revin. In acelasi timp nu vreau sa ma despart de el. In astea 3 zile, au fost momente cand imi reveneam dar dupa iar ajungeam sa ma gandesc la chestiile astea si faza e ca doar eu ma gandesc, nu si el. Ce as putea sa fac?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Denisaa1235 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Fac 15 luna asta

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Denisaa1235):

La varsta voastra nu este iubire adevarata, nici nu aveai nevoie de prieten la varsta ta, mai puteai astepta pîna la 18-20 de ani, ai facut sex cu el?

| Denisaa1235 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu am facut, pentru ca stiu ca nu-i ok la varsta asta si oricum nu sunt pregatita. ne-am limitat doar la imbratisari si săruturi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Denisaa1235):

E bine, dar si cu imbratisarile si saruturile sa fi atenta ca de acolo pana la sex numai e decat un pas, ca acele saruturi si îmbratisari sunt preludiu pentru sex mai ales cum sunte ti voi tineri si hormonii o iau razna foarte usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa mergi la terapie și să te dezvolți personal astfel încât să știi exact ce vrei de la o relație. Succes!

| outsidethebox a răspuns:

Of, se pare ca ai prea mult timp liber? Daca esti la sxoala, invata, citeste o carte, gaseste-ti un hobby, nu ti-i ridica in cap pe ai tai si lasa luxrurile sa se desfasoare de la sine. Succes!