| vivigreen a întrebat:

Nu stiu cum sa procedez. Sunt speriata de ceea ce se va intampla. Vreau sa fiu cu el, suntem cei mai buni prieteni, dar am retineri sa-i spun ceea ce vreau cu adevarat.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| doc69 a răspuns:

Daca ai retineri nejustificate sau nu exista doar o singura cale sa afli..Eu cred ca ai retineri pentru ca banuiesti posibilitatea unui raspuns neagreat de tine.Provoaca o discutie frontala si lamureste-te timpul nu poate fi dat inapoi asa ca foloseste-l cum trebuie pentru tine.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai retineri sa-i spui ce vrei atunci nu-i spune deocamdata

| neutrino a răspuns:

Daca sunteti prieteni de ce nu-i spui lui? Prietenii parca asta fac: isi spun ofurile unul altuia.

| Dangel a răspuns:

Il lasi sa faca primul pas

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Du-te pur si simplu si daca de place o sa fiti impreuna daca nu asta e n-a fost sa fie baftawinking

| pati2021 a răspuns:

Da-i de inteles ca-l placi nu te avanta prea tare daca el nu vrea nimic nu iti va raspunde, in schimb daca e interesat de tine va observa imediat! si daca nu ii interesat si isi da seama ca il placi ii zici ca i se pare si nu ai cum sa iesi rau