| F4T4L a întrebat:

Mie imi place o fata dar nu am curajul sa ii spun ca suntem prieteni dar vreau sa fim iubitzi.Cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| BULANGIU96 a răspuns:

In aceeasi situatie sunt si eu laughing
Lasa rusinea, si ia-o frumos, si spune-i.
La mine a functionat. BULANGIU iti doreste succes :X

| F4T4L explică (pentru BULANGIU96):

Da-mi id-u de mess bulangiu_9849

6 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Nu trebuie sa-i spui nimic.Invit-o la tine cind esti singur acasa.Nu-s asa proaste sa nu se prinda si singure.

| F4T4L explică (pentru harciog):

Nu mai bine sa ii zici la unu sa se duca numa el sa o intrebe daca ma place si dupa aia sa facem ce ai zis u?

| harciog a răspuns (pentru F4T4L):

Implica toata scoala ma, pina la urma s-o gasi altul care s-o f.a, ca tu nu prea esti in stare, sa ma ierti.In 50% dintre cazurile astea, unde este implicata a treia persoana, fata se indragosteste de intermediar.

| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand lasa timiditatea. Fetelor le plac baietii curajosi care daca au ceva de spus sa spuna fara sa ezite. Ia-ti inima in dinti si vorbeste cu ea pur si simplu. Sunt sigur ca nu se va intampla nimic rau daca ii vei spune, ba din contra, s-ar putea sa doreasca si ea acelasi lucru.

Be strong. Be smart. Have a nice day.

| F4T4L explică:

Sa angajezi un spion si sa o intrebe serios daca ii place de tine
laughing