| angelinamarc a întrebat:

Nu stiu cum sa scap de amant...am inceput o relatie cu el acum 2 luni insa nu mai vreau sa-mi insel sotul.El zice ca ma iubeste si nu renunta la mine orice ar fi. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Holiday a răspuns:

Il ignori, il blochezi pe telefon si alte mijloace de comunicare. Nu stai la discutii ca o fi si o pati. Ii comunici hotararea ta, apoi incetezi orice legatura cu el. Daca te ameninta ii spui ca, daca mai aveai vreun dubiu, acum stii sigur ca decizia e cea buna pentru ca nu iti doresti nici macar ca vecin un astfel de specimen.
In alta ordine de idei, alegeti-va amantii cum trebuie, nu tot felul de fatalai care se indragostesc si creaza tot felul de probleme. Amantul/amanta trebuie sa fie ceea ce sunt, responsabili cu entretainment-ul, nu sa faca probleme.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cel mai simplu - îi faci cunoștință cu o nimfomană.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ii spui ca ai stat cu el doar ca sa te distrezi sau ca nu mai ai cum sa continui ca familia e mai importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la amant,, habar nu ai ce bine ii faci Sotului tãu.

| theillusoryman a răspuns:

Eu zic că ar trebui să îi spui soțului despre asta dacă nu vrei ca amantul să ti-o ia înainte.