| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce am impresia sau poate ca asa e, nu mă plac fetele.Adica,vorbesc cu ele,rad,pe facebook foarte buni amici,mă pupa, mă in brate dar eu nu simt că ma place mai mult decat un amic. Poate mă place si nu imi spune, adevarul e că nici eu nu le spun nimic in legatura cu asta,

7 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Din 245 intrebari, 200 sunt despre fete. Poate, daca n-ai mai fii asa obsedat de ele, ai avea si tu noroc. Incearca sa-ti vezi de viata si "iubitele" vor veni de la sine.

| AdyAdeluş a răspuns:

Buna.
1. Incearca sa nu mai pui atatea de intrebari de ce nu te plac fetele.
2. Pai ar trebui tu sa le zici ca le placi nu ele tie. Si daca te iau in brate si glumesc cu tine nu inseamna neaparat ca te plac, asa fac si eu cu toti prietenii mei. Dar incearca sa le zici tu ce simti. Daca vei astepta sa spuna fata...multa bafta.
Sper ca te-am ajutat

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ai 40 de ani sau esti vreo mascota?

| Danysan a răspuns:

Daca reusesti sa te faci Placut atunci e un pas inainte dar trebuie sa le dai de inteles si nu la toate ci la unele care ti se par mai Speciale ca le vezi ca si pe nsite Iubite.Incearca sa le faci dulcegarii sa bati apropouri si sa le Inviti in Oras. Fata scoasa in Oras isi da seama instant ca o Placi si daca iese cu tine atunci e clar ca trebui sa incerci mai multe cu ea.

| Vi003 a răspuns:

Fericitule, nu-ti ajunge ce ti se ofera? Ce vrei, sa stea la rand cand te vad?
E bine ca esti inconjurat de mai multe, ai de unde alege si vezi ca nu toti baietii au norocul tau. Important e sa nu joci teatru, fii tu insuti si vei gasi un sufletel care sa se apropie mai mult de tine. Grija!winking

| noname2021 a răspuns:

Frate,unele te plac, altele nu.Nimeni nu e obligat.Zi-le frate si tu! Ia atitudine.

| darriya a răspuns:

Pai tu astepti sa-ti spuna ele? de ce nu te bagi tu cu ele in seama, i-a o fata deoparte iesi cu ea si spune-i ca o placi, altfel nu vei face nimic, poti sa astepti pana la 80 de ani degeaba!