| Roxana_Palade_1994 a întrebat:

Nu știu de unde sa încep... nu am încredere in nimeni de când am fost intr-o relație cu un băiat 4 ani de zile, omul era mereu pe filme +18 am avut un calvar cu el. După 4 ani de zile cred ca toți bărbații ma fac pe la spate sau am imagini din trecut ca și cum actualul meu prieten este și el un *** NON stop! Știu ca nu este așa! Am rămas speriata din trecut nu pot sa trec de trecut! Sunt încă speriata ca nu mai sunt dorita și respectata! Nu știu dacă este o obsesie de a mea! Ajutați-mă sa îmi clădesc viitorul alături de acest băiat, ce sa fac? Transpir in capul pieptului mereu și slăbesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa treci peste asta.
Daca e nevoie sa ii spui actualului ce s-a intamplat spune-i. Explicai ce s-a intamplat in trecutul tau dar treptat dupa ce apuci sa il cunosti mai bine iar daca e un om echilibrat te va intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i actualului cum stă situația cu tine și asta-i tot. Dacă e de bine, e, dacă nu, înseamnă că altul la rând. Simplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care e chestia la mijloc. Ori ala era un lab"""" infect ori tu nu aveai cum sa ii atragi atentia de tot statea pe chestiile alea. Daca e prima, cauta unu care nu da mereu pe acolo. Daca e a 2 chestie, atunci lucreaza la tine.

| Alex1992buc a răspuns:

Hai sa facem ceva in masina mes sa iti revii

| Oxxxxyyymirooon a răspuns:

Să ştii că există oameni care nu pun doar accent pe sex într-o relatie. Daca tu eşti unul din ăia care pune accent doar pe asta atunci imi pare nespus de rau pentru tine. Şi mai ales daca esti unul din ăia care nu stie sa pretuiasca o fata/femeie. Sa fii intr-o relatie doar pentru sex e ca si cum ai fi o curva care sta doar pentru bani (părerea mea).Să te vad cand partenera ta nu va fi multumită de tine in pat si tot vei ajunge sa te plangi pe TPU?

| Roxana_Palade_1994 explică (pentru Oxxxxyyymirooon):

Nu se plânge nimeni! Am nevoie doar de o vorba și in sfat!

| Oxxxxyyymirooon a răspuns (pentru Roxana_Palade_1994):

Scuze nu era raspunsul pentru intrebarea ta, era raspunsul pentru Hanhao?

Răspuns utilizator avertizat