| missxoxo a întrebat:

Nu stiu sa sarut cu limba.peste cateva zile o sam a sarute un baiat
ce sa fac?
imi puteti da sfaturi?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Asteapta sa te initieze el. Vezi ce face el si ii raspunzi.

| Malvina24 a răspuns:

Nici eu nu stiam! si imi era friga intr-un fel la inceput! acum sa incepem cu dreptul:1 nu cred ca nu ai vazut vreodata un film in care 2 se saruta! nu e asa mare filozofie! trebuie doar sa te simti in largul tau! daca esti stresata nu va iesi nimic frumos! ai incredere in tine! Eu cand a trebuit sa sarup pentru prima oara a fost cu un baiat foarte frumos(din toate punctele de vedere) aveam emotii mi-era cam frica ca poate ar fi ras de mine ca nu aveam experienta insa dupa ce ne-am sarutat mi-a spus ca nu a mai sarutat niciodata o fata! ei bine eu ma uitasem 3 ore la un film in care unii se sarutau! si am ''experimentat'' pe el! saracu' ce fata a facut dupa!

| Victoria a răspuns:

Urmeaza-ti instinctul! Planurile n-au ce cauta aici.

| bianca a răspuns:

Din momentul in care ii bagi limba in gura trebuie sa te lasi purtata de val.
stai linistita si totul va iesi bine.sarutul nu e o chestie care se invata ci doar devii mai bun cu timpul

| Te besk a răspuns:

Da acesta este un sfat bun:trebuie sa ii masezi limba cu limba ta, ca sa fie mai romantic, dar sa nu il misti in gura lui sa nu creada ca e un sarpe! Succes la sarut! Iti tin pumni! pup

| funnygirl a răspuns:

Pai cand te sruta daca te lasi dusa de val o sa fie foarte bine

| voice a răspuns:

Nu stiu cat de bine sarut, sau sarut cu limba mai toti mi-au spus ca le place, dar nu pentru ca exista un ghid dupa care am invatat sa sarut cu 'limba', ci pentru in acel moment fac ceea ce simt ma joc pur si simplu cu limba p buzele lui, cu limba lui, etctongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai citit in astre?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)) of of zii lui asta si poate va avea rabdarea sa te invetze! daca nu, mai sigur e sa exersezi cu o prietena de-a ta! nu iti fie rusine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scumpo eu sunt baiat si imi faceam aceleasi griji.
1.Trebe sa fi naturala ca totu vine la sine
2.Am avut emoti cu tona si cred ca toata lumea a avut
3. Spalate pe dinti e cel mai urat lucru sa iti miroase guritzza
4.Nu te agita cum am facut-o eu! ca te doare capu prea tare.
Succes
By3 si noroc moooolt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce face si tipul si incearca sa faci corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-mi sugi p... a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu sa sarut pe prietenul meu

| nico_6459 a răspuns:

Pai sa saruti cu limba sau fara nu e chiar asa de greu trebuie doar sa fii relaxata si totul va fi bine.

| andreea_3961 a răspuns:

Ii bagi limba in guralaughing