| deeutzy a întrebat:

Draga TPU, sunt cu un baiat de cateva zile si amandoi suntem foarte timizi. as vrea sa il surprind cu un sarut insa nu stiu cum pentru ca ezita sa stam doar noi doi...imi puteti da sfaturi despre cum si cand sa il surprind cu un sarut? funda

11 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Unde e imaginatia?

OK here we go:

Il duci in parc si il asezi frumos (si subtil) pe o banca. apoi ii zici brusc ca vrei sa va jucati fata-ascunselea ca nu ai mai facut-o de cand erai mica... bla bla bla...

apoi ii impingi capul pe spate, ii pui mainile la ochii si ii zici sa numere pana la 20.

cand ajunge la 15... incepi sa te apleci inspre el din spatele bancii:

si cand ajunge la 18-19 il saruti incet.

Iti garantez eu ca oricine ar fi nu o sa uite sarutul asta.

^_^

Have Fun

| blackcat99 a răspuns:

Invita-l in parc cu cativa prieteni daca sunteti mai timizi. Vorbeste dinainte cu prietenii tai, ca sa plece cu pretextul ca se duc 3 minute pana la magazin. Dupa ce pleaca du-te langa el si fura-i un pupic in joaca. Sigur nu o sa se supere happy Mult succes!

| zahy a răspuns:

Suna-l maine dimineata sau cand vrei tu. Si spune-i ca vrei sa iesi la plimbare inparc si nu ai cu cine. Acuma daca isi mai ia vreun prieten... ce sa mai zici. Da asta sa fie de dimineata pentru ca dupa masa probabil va fi cu alti prieteni, dimineata sigur este singur. Poate aflam ce ai facut daca ai reusit sa-i furi un sarut. ceao

| totElodia a răspuns:

Sarutul furat, fara sa existe dragoste reciproca este aproape cel mai respingator lucru pe care l-am simtit/vazut vreodata. Am patit-o de doua ori. Sa-ti mai povestesc concluzia? Ei bine, nu a fost cu happy end.

| DWDT a răspuns:

Poti sa ii pui o intrebare la care tu stii raspunsul sau sa iti explice ceva (ceva sa nu aiba legatura cu relatia sau familia) si in timp ce el iti explica tu poti sa il saruti scurt. iti vei da seama daca mai vrea

| AnonyMess a răspuns:

Uuu la cum arati tu. nici nu trebuie sa fii timida nai dc laughing) La cum arati in ori ce moment e ok smug bafta :X:X:X:X

| Foreveraloone a răspuns:

Cheama-l la tine spunandu-i ca ai ceva foarte important de spus, iar mai apoi prefate ca-i arati ceva in asa fel incat sa-i distragi atentia.In momentul in care priveste in directia in care i-o arati tu atunci poti sa o apuci de gat si sa o saruti scurtlaughingMult noroc:d

| wpqr1 a răspuns:

Trebuie sa fiti doar voi doi. Pe o banca..sa zicem. Incearca prin vorbe..nu stiu. dulci! Poti sa incepi sa te apropii de el uitandu-te in ochii lui si sa ii spui ca sunt foarte frumosi. dupa 2 -3 secunde de tacere si te apropii. oricum totul vine de la inima. Poti incerca si varianta "spontana"laughing Pur si simplu il iei de cap si il pupi. De obicei baietilor le plac fetele "spontane"

| eusuntdana a răspuns:

Jucati adevar sa provocare cu saruturi

| andrei3812 a răspuns:

Trimitei o scrisoare in care i vei cere sa vina intr-un loc singur.Acolo i vei lasa ceva si tot asa cind el te va gasi si te va saruta

| andrei3812 a răspuns:

Trimitei o scrisoare in care i vei cere sa vina intr-un loc singur.Acolo i vei lasa ceva si tot asa cind el te va gasi si te va saruta.Mult noroc