| nimicaici a întrebat:

HEi! am o problema!

Iubesc un baiat cu tot sufletul.Tocmai s-a despartit de prietena lui si el sufera foarte mult. eu sunt cea mai buna prietena a lui si bineinteles el se descarca la mine.imi zice cat d mult o iubeste si etc Mi se rupe sufletul in doua cand il vand in starea asta dar si pentru ca stiu ca nu ma iubeste

Nu stiu de ce dar eu cu el pe mess vorbim mereu, dar la scoala niciodata. [ decat salut, bine, pa]

Vreau sa ii arat ca tin la el cu adevarat, sa ii arat ca il iubesc, sa ma placa macar putin. ce sa fac.nu mai suport.

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Inca nu incerca sa il cuceresti.E ranit si nu vrei sa pierzi prietenia lui, nu?

Asteapta si arata-i ca poti fi mai mult.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Dăi de inţeles că pentru tine el este mai mult decat un prieten foarte bunwinking.

| NoUseForAName a răspuns:

Daca in adancul inimii crezi ca il iubesti, arata-i acest lucru.

Sa iti spun ce sa faci nu are rost pentru ca noi gandim diferit si de aceea iti spun ca atunci cand esti in prezenta lui, lasa-te dusa de val.

Pupici.

| geoox13 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie ceva asemanator.Mai intai ajutal sa treaca peste problema aceasta cu prietena lui.Aratai ca iti pasa.Si apoi sa i dovedesti ca il placi.E mai delicata.nu e destul sa i spui k iu iubesti.si chiar daca i-ai spune nu te va crede.pentru ca asa sunt baieti.vor fapte nu cuvinte...incearca sa vorbesti cu el intre 4 ochi.si sa i iei un punct mai sensibil.pentru a nu lua asta intr'o joaca. Sper ca te'am ajutat. Funda:*?

| Mada_4041 a răspuns:

Pentru inceput fii prietena lui, sa vada ca ii esti alaturi orice ar fi! kiss
Si incearca sa ii arati ca il iubesti.Nu e neaparat sa ii spui. daca nu stii cum sa-i spui.da-i de inteles.Pentru ca daca vede ca te porti frumos cu el si va intelegeti bine poate o sa inceapa sa te placa.
Te descurci tu ca esti desteaptalaughingbig hug