| Elena1234456 a întrebat:

Nu vrea sa mai stea in aceeasi banca cu mine ca in clasa a 9-a, dar mereu intra in vorba cu mine cand vorbesc cu un alt coleg, ma tachineaza, ma ajuta cu diverse teme etc. In a 9-a nu vorbeam niciodata pe mess, acum imi mai raspunde. Acum o saptamana mi-a trimis ":*" si a iesit, inclin sa cred ca e o provocare sau ceva. Credeti ca ma place? Suntem colegi. Cat timp am stat cu el colegii bateau apropouri, la fel si profii spuneau ca ne intelegem "mult prea bine".

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

Probabil nu mai sta in banca cu tine ca sa nu mai terzeasca suspiciuni in privinta voastra fata de colegi. e posibil sa te placa, dar nu are curajul sa ti-o spuna, poate si din rusine fata de tine si din rusine fata de colegi si profesori. o relatie intre doi elevi din aceeasi clasa e cam complicata si poate nu vrea sa ajungeti la o relatie, caci daca va certati o sa va fie greu din moment ce sunteti in aceeasi clasa...

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Voi atat timp cat sunteti minori nu ve-ti iubi in veci. Doar parintii trebuie sa ii apreciati pentru efortul depus ca sa aveti un viitor iar partea amoroasa vine cand pui labuta la munca.

| AleCsuţaa a răspuns (pentru mgtow):

Adică, atât timp cât ai sub 18 ani nu poţi iubi, iar când ai iubit 18 ani, gata ştii să iubeşti? Nu ţi se pare cam ciudat? thinking

| mgtow a răspuns (pentru AleCsuţaa):

Nu e normal sa iubesti inainte de a fi major, copilaria e copilarie, nebunia e nebunie si oamenii prosti trebuie ignorati.

| Ichnat a răspuns:

Poate te place happy. Vrea sa nu mai fie si el la randul lui tachinat de profesori, colegi ca va intelegeti "mult prea bine".winking De acea acum vorbeste mai mult pe messenger cand sunteti numai voi tongue.

Parerea mea! tongue