| IIIx333III a întrebat:

Numai inteleg nimic. Azi vrea sa ma sapuneasca(cu zapada), dupa zice ca ii place de o colega. Nu stiu ce sa inteleg. Vorbeste cu mine, si ma ia in gluma. Cand cineva ii spune ca il plac, tace. Ce sa fac? Sunt disperata...as vrea orice ajutor legat de faptul acesta. Ma place?

Răspuns Câştigător
| Paula007 a răspuns:

Nu.

5 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Cum adica,, sa te sapuneasca,, ...bine.in fine...pai spune-i in fatahappysi daca nu ii place uita-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare(nu siu ce s-a intampla c contul meu de pe tpu:deci.imi place de x de la scoala.x eeste mai mic decat mine cu 1 an.Nu e nici o problema ptr ca e daguz foc:Xin pauze ne inalnim mereuu si de fiecare data cand trece pe langa mine zambeste si se uita...ciudat(frumos,desigur)dar nu zice nimic daca nu il salut eu.in fine.tongueintruna din zilele saptamanii rtrecute,am mers cu clasa lui si colegii mei pin oras,cu dirigintii(trebuia sa mergem sa vedem nu stiu ce) am obsevat ca tot se baga in fata mea,ba in spate,nu mai stiam unde sa ma uit dupa el.La un moment dat,pietena mea cea mai buna(y) era in fata mea(eu stateam la brat cu o colega)si am observat ca a lat-o in brate pe y,cu un ochi la ea si cu 1 la minelaughingnu stiu de ce a facut asta.ca sa vada ce reactie am sau doar asa sa se dea in spectacol?ma rog.dupa un timp,ma ia si pe mine de mana(x)-mai precis de incheieura-si zice ceva de genu:hai la o baie(in zapada)laughingeu deja eam ingheata de frrig.-dupa 5 secunde mi-a dat drumul la mana si iar s-a bagat in fata meahappya mers mai departe.cand am ajnbs acolo nde era planificat,dupa ce s-a terminat spectacolul,am plecat acasa si am intreba-o pe verisoara lui(sa-i zicem r)unde e x[stiu ca snt multe litere reprezentaive si greseli dar nu vreau sa dau nume.]si r m-a inrebat zambnd daca imi place de veisorul ei-eu am zis razand ca nu-ca sa nu ma dau de gollaughingin fine.alta povese(daca nu v-ati saturat)laughing:Xtot intr-o zi din sapt trecutae stateam pe holul scolii si el m-a luat de brat si m-a dus pana afara dupa care mi-a dat dumul si a plecat:Xlaughing:X:Xce ziceti,ii place de mine sau nu?pobabil nu pea ai inteles mare lucru din ce am scris dar vreau sfaatur pls!happyhappyinj rest,e foarte dragut,mi-e foarte dag si vrea id lui cat ma repede!maine vreau sa ii cer id u x de la una din colegele lui:Xbesk p totzi:*SarBatori feicite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu id-u lui asta e "xBossDragutzZzZzSmk21"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...sigur ii astalaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si adry, daca el te face sa razi, vb cu ine s deasea inseamna ca te placetonguesucces happy