| foreveryou a întrebat:

Il iubesc atat de mult, MI-AS DA SI VIATA PENTRU EL, iar el isi bate joc de mine cu amici sai, panandu-mi tot felul de prorecle (ceau ceau, ceaurina sad ), nu-l inteleg mereu imi face asta sad, nu suport faptul asta si el imi face asta de cand a aflat numele meu de familie, as vrea sa pot sa-l uit dar nu merge, cand sunt cu el gura nu-mi tace whistling, il iubesc de 2 ani ca proasta..nu stiu ce sa fac...sa-i fiu pe plac...am nevoie de ajutor sad

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Ce iubesti la el? Ca pe el nu cred ca ai cum...
E foarte posibil sa iubesti ideea care tu ai creat-o despre el.Gandeste-te,analizeaza si apoi ar trebui sa-ti vezi de viata ta.Nu exista sa iubesti pe cineva in timp ce acel cineva se poarta asa cu tine, e doar o iluzie.

25 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Vai de demnitatea ta de femeie. apuca-te de altceva ca meseria asta nu-ti vine bine!

| Dariusuu a răspuns:

Aici nu e vorba de iubire draga mea, e vorba de obsesie.
Nu ai cum să-l iubești după tot ce-ți face.Chiar e dragostea așa oarbă?

Renunță la el pentru că nu dă doi bani pe tine.

Sper să mă asculți.

Te pup.

| ywar a răspuns:

Pai daca pune porecle dupa numele de familie e destept... atat de destept ca da in gropi!

| AndrewAndy a răspuns (pentru ywar):

Nu da el in gropi...dau gropile in ellaughing

| grab a răspuns:

1. Nu cred ca "ti-ai da", mai degraba si "ti-ai lua" viata pentru el, ceea ce e o imbecilitate.
2. Cand te striga pe porecla nu ii raspunzi deloc chiar daca mai sunt si altii de fata, pur si simplu ignore masiv. O sa cedeze clar si or sa il ia si tovarasii de vacar retardat daca striga singur ca surdu-n clopot.

Totusi ii lasi o portita si cand sunteti doar voi doi, te apropii suav de el asa si ii zici: asta sunt eu si ma cheama Daniela (un exemplu). Ce strigi tu acolo ceaurina e pe punctul de a-ti un sut in *** alea minuscule daca mai continui. Vezi ce alege!
Bafta!

Respecta-te tu prima, apoi te vor respecta si ceilalti!

| HaLoGeNNN a răspuns:

Nu fi bataia lui de joc. Ori ii zici sa nu te mai porecleasca ori te desparti de el. Succes!

| foreveryou explică (pentru HaLoGeNNN):

Nu sunt cu el...oh go on

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru foreveryou):

Aaaaaaa laughing))) Atunci spune-i sa nu te mai porecleasca

| foreveryou explică (pentru HaLoGeNNN):

De parca m-ar asculta waiting

| HaLoGeNNN a răspuns (pentru foreveryou):

Ignora-l. Poate merge

Răspuns utilizator avertizat
| adrianamara a răspuns:

Taie raul de la radacina, lasa-l naibi de nesimtit! M-am saturat sa vad ca de fiecare data cand cineva iubeste sincer e luat de prost!

| lauraroxi a răspuns:

Nu iti mai face griji ca iti pune porecle, de cate ori iti pun cate o porecla rade si glumeste pe seama poreclei date fiindca asa se oftica si de la o vreme inceteaza!

| Edeline a răspuns:

Un baiat isi bate joc de tine inselandu-te, vorbindu-ti urat, jingindu-te. ceea ce face el este doar un gest copilaresc.incearca sa ii explici ce te deranjeaza si daca te iubeste si el cu adevarat va intelege.si nu mai incerca sa ii fi pe plachappyfii tu insuti! trebuie sa te placa pentru ceea ce estiwinking succes:*

| Silviumber a răspuns:

Da-l uitarii, pana la urma ce ti-ar putea placea la un asemnea om (in afara de varsta)?

| JackWolfskin a răspuns:

1 esti o proasta ca stai dupa el 2 nu te merita 3 funda?

| camus999 a răspuns:

Pai... nu cred ca te iubeste cu adevarat.
stiu ca iti este greu dar ti-as recomanda sa-l lasi e sigur doar un tip ca ceilalti.
atunci cand un baiat te iubeste nici nu-i pasa de ce nume de famile ai.
el te va iubi asa cum esti!
si sa stii ca dragostea adevarata vine o singura data in viata si sunt sigur ca el nu e baiatul potrivit

| SweetCandy29 a răspuns:

Buna, draga mea! Stiu ca este foarte dureros dar trebuie sa te resemnezi cu gandul ca el NU este interesat de tine sad. Arata-i ce a pierdut, fi tare si incearca sa te indragostesti de altcineva! Succes, draga mea! :*

| foreveryou explică (pentru SweetCandy29):

Multumesc sad, ma dezamageste profund de la o zi la alta...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru foreveryou):

Cîti ani ave ti voi doi?

| foreveryou explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am 14 el 15

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru foreveryou):

Multi inainte

| SweetCandy29 a răspuns:

Nu merita sa te consumi tu, nu te subestima. Din cate vad esti o persoana minunata si meriti ceva mai bun. Zambeste! big grin Acum incearca sa uiti de el, sunt multi baieti care te asteapta! tongue