| tedytza10 a întrebat:

Numai mie mi se poate intampla asa ceva. Aseara am fost la un majorat unde am intalnit un baiat super de treaba. am dansat am stat de vorba si chiar incepuse sa-mi placa de el. Toate bune pana am acum cateva ore cand am aflat ca are prietena. DECI CUM E POSIBIL? e al n-lea baiat de care imi place SI ARE PRIETENA. nu pot sa inteleg de ce am asa mare ghinion. poate voi nu veti intelege, dar toti baietii de care mi-a placut am aflat ca au prietene. Asta e ghinion sau ce? ce as putea sa fac. as vrea sa vorbesc cu acest baiat dar nu vreau sa se certe cu prietena lui din cauza mea. Deci FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ριтιкσтh a răspuns:

Daca si lui ii place de tine te v-a cauta si o v-a lasa pe prietena lui pentru tine...desigur doar daca nu o iubeste sau ceva de genubig grindar e destul de posibil ca tu pentru el sa fi fost doar o distractie sa ii zic asa de o noapte! fundita?:.

2 răspunsuri:
| Stassy a răspuns:

Pai...asta e sad

Renunta la el. N'ai ce face.

Nu te ingrijora o sa gasesti pe cineva sh pentru tine tongue

| theionika a răspuns:

Pai ar trebui sa fitii prima data doar prieteni si sa mai afli despre el si sa vezi daca ar merge intre voi.