| tonyc7 a întrebat:

Numiti minim 3 calitati de baza ale unui barbat pe care credeti ca le doresc majoritatea femeilor tinere din Romania atunci cand vor sa aleaga un barbat ca iubit. happy

7 răspunsuri:
| anonimuIl a răspuns:

Să fie frumos, să aibă loc de muncă și să aibă casa lui.

| OmBanal33 a răspuns:

Eu sper ca fetele sa se indrepte spre urmatoarele variante:
Intelectul
Respectul fata de sine
A respecta persoana iubita
A avea minimul de bune maniere
Dar la cum functioneaza lumea in ultimul timp, ma indoiesc ca se muleaza pe ce am scris eu

| RAY a răspuns (pentru OmBanal33):

Nici tu nu cauți asa ceva, contează aspectul fizic în primul rand

| OmBanal33 a răspuns (pentru RAY):

Am refuzat fete care aratau dragut, dar care in cap nu prea mergeau rotitele, fiecare are alte principii

| Delocimportant a răspuns:

Daca ai masina scumpa, conturi in Elvetia, si arati ca Massimo (actorul principal din "365 de zile"), esti perfect.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru RAY):

Nu conteaza aspectul fizic. Aspectul fizic, te ajuta, pentru ca atrage atentia, esti remarcat, dar dupa ce esti remarcat e nevoie de mult mai mult. Dar de exemplu aspectul fizic nu te ajute, poti compensa prin simt al umorului, e acelasi lucru, atrage atentia, sau incredere enorma de sine.
Calitatea care conteaza cu adevarat in Romania, o reprezinta banii din pacate. Si nu zic ca toate femeile se uita la bani, zic ca daca ai banuti, nu prea ai griji, pe partea sexuala cel putin

| RAY a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Pai da